Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék kisbabát....

Mártika85 kérdése:

Nagyon szeretnék kisbabát. Mit tegyek hogy sikerüljön végre? :' (

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2013. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje próbálkoztok, és mit tettél meg eddig?
2013. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fél éve. Cickafarktea ovuteszt terhes vitamin...
2013. jan. 16. 17:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt mondják,hogy peteérés előtt 2nappal kell együttlenni, és utána 2 naponta.Szerintem ez hülyeség. Mármint a két nap. Mi is így voltunk, 2 naponta, és mégis akkor fogant meg, amikor minden nap együtt voltunk.Úgyhogy a mennyiség a lényeg:)Szerintem:)

Egyébként te is és a párod is szedjetek vitaminokat.Nekünk lehet,hogy ez is közrejátszott. ma már 2,5 hónapos a picim, mi nagyon sokat vártunk rá.:)Hajrá!!!!Ja és ne gondolkodjatok, csak cselekedjetek!

2013. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1 évig nem foglalkozik a doki veled! :S Próbálkozzatok. Mi 9 hónapja próbálkozunk!
2013. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Csak lemaradt! Van egy 17 hónapos lánynom
2013. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia. Mi 1,5 évig próbálkoztunk. Az utolsó 2 hénópban felpóckoltam a popsim közvetlenül szex után és úgy maradtam kb 20 percig. Most babás vagyok :D Am nálunk is ment a cickafark tea és a terhes vitamin is.


Ja és nem a mennyiség hanem a minőség a lényeg, na meg hogy élvezzétek :D

2013. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is már nagyon szeretnénk... Nekünk ez a 8.próbálkozós hónapunk,és én is tanácstalan vagyok...:(
2013. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt a popsi fel-t már sok helyen olvastam és most eszembe jutott, hogy a lányom úgy jött össze, hogy hátulról csináltuk és nem feküdtem hasra, hanem a térdeim felhúzva voltak magam alatt! Ma kipróbáljuk ezt a popsi felt, úgy is mostanában lesz pé-m!
2013. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20 hónap után jött össze az első babám, sajnos 11 hetesen elment. Most 9 hónapja kezdtük újra a babaprojektet eddig sikertelenül
2013. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!