Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feleségemmel már 5 hónapja...

Feleségemmel már 5 hónapja vagyunk házasok és kisbabát szeretnénk de párszor próbálkoztunk és nem nagyon jött őssze a dolog de most peteérés elött van és nem tudom, hogy mikor vannak a megtermékenyíthető napok? Aki tud valamit ebben az írjon

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
A ciklus közepén. 28napos ciklus esetén a 14-15. napon, 30naposnál a 15-16.napon, és így tovább.
2013. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez mindenkinél változó. Az az átlag, hogy a ciklus közepén van, de nekem pl a ciklus vége felé volt, 20-23 nap között.
2013. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

középidőben

amikor tojáshehérjéhez hasonló lesz a folyása

nyálkás,átlátszó bő folyása lesz magyarán

akkor lesz körülbelül peteérése.

de a legegyszerűbb ha az elmúlt menstruáció után 2-3 naponta összebújtok, nem kell sűrűbben előrébb nem lesztek, a spermák akár 3-5 napig is életképesek jó környezetben odabent a hüvelyben,.és a spermának is kell pár nap hogy újra frissüljön azért elég 2-3 naponta szexelni.

utána anyuka póckolja fel a lábát,és legalább fél óra szieszta.,persze aminek be kell úgyis bemegy akármit tesz utána de azért jobb ilyenkor a nyugalom.

és általában a kutyapózzal lehet a legmegmélyebbre hatolni..

sok sikert.

és ne görcsöljetek rá az is akadályozhat.

egy jó tipp:

ha apuka aktus előtt fél órával iszik egy csésze kávét attól fürgébbek lesznek a spermák.,de akkor tényleg benne legyen a fél órában..

sok sikert.

2013. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat és ne haragudjatok az ilyen kérdésért.
2013. jan. 9. 15:53
 5/13 A kérdező kommentje:
de honnan tudom hogy tojásfehérlyés folyik belőle???
2013. jan. 9. 17:50
 6/13 anonim ***** válasza:

nem neked kell tudni,hanem neki,

ti hány évesek vagytok most komolyan?

ahogy elmúlik a menstruációja onnantól kb a 11-dik naptól fogja ezt tapasztalni.

2013. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jolvanna még sose volr gyerekem
2013. jan. 9. 18:08
 8/13 A kérdező kommentje:
a feleségemnek feszül a melle meg fehér folyása volt tegnap meg ma akkor ez azt jelenti, hogy most van a peteérés?
2013. jan. 12. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Most hogy jön ide az h sose volt gyereked? Már bocs de én nő vagyok és mindigis tudtam mikor van tojásfehérje szerű folyásom.... a feleséged hány éves 12? Úristen....
2013. jan. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vezesd te a nejednek a hőgörbéjét

Fertilityfriend.com

Minden reggel még ágy nyugalomban kell lehetőleg azonos időben mérni a hőt. Szépen kiír mindent, szerintem jó móka a férjeknek is, legalábbis nekem jól esett, hogy kis dolog ugyan, de csinálta más programon, mint én a párom.

Később belinkelem van egy nagyon jó magyar oldal, ami elmagyarázza részletesen mikor mi történik mit kell figyelni meddig van ovuláció, sőt az együttléteket is be lehet írni ... Én évek óta vezetem és a párom is szorgalmasan minden reggel kéri a hőmet.:)

2013. jan. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!