Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk! A múlt...

K.Andi83 kérdése:

Babát szeretnénk! A múlt hónapban megjött, de azóta nagyobb az étvágyam, és nőtt a pocakom, és néha enyhe hányingerem van. Ja és ma újra megjött, bár vasárnap kellett volna. Biztos, hogy nem vagyok babás? Ne teszteljek inkább?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem valószínű :-( Saját tapasztalat, hogy simán lehet a terhesség tüneteit produkálni. Viszont mikor valóban terhes lettem, nem éreztem semmi ilyesmit. Az étvágyam csak a 20.hét után nőtt kicsit, hányinger pedig kb. a 7. héten kezdődött.
2010. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy terhes vagy. A nagy étvágy jóval később jelentkezik terhesség alatt. A pocak sem nő meg azonnal. Hányinger az elmaradt mensi után kb. 2 héttel kezdődik, a 6. héten.

Én is voltam már ilyen helyzetben mint te, és örültem volna nagyon, ha babás vagyok, de ennyi sajna kevés hozzá.

2010. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hanyadik próbálkozásod ez?

Ha sokadik, akkor lehet valami gond van veled, vagy a pároddal, és nem ártana egy alapos kivizsgálás, mielőtt babát szeretnétek!

Barátnőmmel is ez volt a gond, minden hónapban reménykedett, hogy terhes, de végül mindig megjött neki. A dokik semmit nem találtak nála, azt mondták se vele, se a párjával nincs gond.

2010. szept. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ugyanolyan a mensid, mint amilyen lenni szokott, akkor szerintem nem vagy terhes. Hányinger meg nagyobbnak tűnő pocak mensikor is előfordul, legalábbis nálam. A puffadástól tűnhet nagyobbnak a pocak. Mensi előtt nálam előfordul. A lényeg, hogy ha olyan a mensid erőssége, mint amilyen lenni szokott, akkor szerintem nem kell tesztelned.
2010. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!