Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól, hogy elsőre nem jött...

Attól, hogy elsőre nem jött össze ugye még nincs velünk baj?

Figyelt kérdés
Most tettünk rá először kísérletet,hogy terhes legyek,de sajnos megjött a menstruációm.Peteéréskor elvileg együtt voltunk!Én azt hittem,hogy elsőre sikerülni fog,mert teljesen rendszeres és pontos a menstruációm.Mi lehet a probléma?Ti is jártatok már így?
2008. jún. 2. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Több mindennek kell ahhoz klappolni, hogy rögtön összejöjjön. Nem olyan sok rá az esély. Szóval, hogy elsőre nem sikerült, nem jelent semmit. Majd legközelebb. :)
2008. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor kell elkezdeni gyanakodni, ha gyakori együttlétek ellenére és fogamzásgátlás nélkül egy év alatt nem esel teherbe. Próbálkozni kell sokat! :)
2008. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy jártam mint te. 28 napos teljesen pontos ciklusok, pár éve abbahagyott fogamzásgátló, pár hónapja szedett vitamin (Elevit), egészséges életmód ... stb., és azt hittem ez elég ahhoz, hogy elsőre összejöjjön a baba. És már 6. hónapja próbálkozunk ... Már elkezdtük a vizsgálatokat is.
2008. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha az előttem író rólam írt volna.Mi csak 5 hónapja próbálkozunk. Ennyi a különbség. Én is hittem az elsőre összejövésben, mert a környezetemben mindenkinek elsőre bejött. Én most fogok ovu tesztet venni a hónapban. Bár remélem már nem kell használni. Még menszi előtt vagyok. De ha megjön kipróbálom. Lehet hogy a hőmérés meg nyák meg mindenféle vizsgálat becsap. És a jó együttlétek mégsem jókor voltak.
2008. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csináltam ovu tesztet, de nekem össze-vissza mutatott csíkot. Úgy hogy én inkább a hőmérőzésbe hiszek. Mi már 3. hónapja próbálkozunk, de eddig még semmi. De most még nem aggódok. Bízz nyugodtan a hőmérőzésbe, mert az ingyenes és biztos, pontosabb!
2008. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!