Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges lenne,...

Szerintetek lehetséges lenne, hogy sikerüljön? Többi lent.

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fog. gátlót,de hónapokig nem jött meg.Elmentem dokihoz,uh...stb,adott 1 levél fog.gátlót hogy megjöjjön a mensim,elküldött vérvételre,aminek csak mostanában lesz kész az eredménye.A kérdésem az lenne hogy miután megjött és volt is peteérésem (szerintem volt,tojásfehérjés nyák..),összejöhet a baba???Még csak annyi hogy lehet pco-s vagyok(kimaradt mensi,ciszta). Esetleg van/volt valaki ilyen helyzetben és mégis sikerült? Bocsi hogy hosszúra sikeredett. Válaszokat köszönöm előre is!

2013. jan. 17. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
van rá esély ,hogy sikerüljön. Nekem van egy ismerősöm akinek 1 évben 2 mensese van és 3 gyerkőce :) viszont a fogi gátló után nem kell szünetet tartani?? Még az egy levél után is??
2013. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kell tartani szünetet,amint abbahagyod "kiürül" :)Köszi a válaszod!
2013. jan. 17. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a fog. gátló abbahagyása utáni hónapban nagy esély van a teherbeesésre.

Viszont nekem az abbahagyása után nagyon zűrös lett az egész belsőm, és kb fél évvel utána mentem orvoshoz, és kiderült, hogy pcos lettem...

Viszont így is természetes módon (igaz tea segítségével) teherbe tudtam esni fél év próbálkozás után, szóval kiratás!!!

2013. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint van remény:))Gratulálok nektek és köszi a válaszod!
2013. jan. 17. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!