Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovitrelle tüszőrepesztő...

Ovitrelle tüszőrepesztő injekciónak meddig maradnak meg a mellékhatásai? Ugyan addig ameddig ki nem megy a szervezetből a hormon (10nap)?

Figyelt kérdés
Gondolok itt folyamatos fáradságra.

2013. jan. 17. 19:33
 1/5 A kérdező kommentje:
fáratság
2013. jan. 17. 19:33
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nekem hányingerem lett azonnal és pattanásos lettem. de a hányinger elmúlt még aznap. fáradtságot nem tapasztaltam én. nekem elsőre sikerült, áldom a dokim :-) 15. napon teszteltem egyértelmű pozit, előtte nem mertem mert nem szabadott.
2013. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok:)

Vasárnap adták be a injekciót és emiatt kérdeztem, hogy volt e már ilyen valakinek és vajon mikor fog elmúlni, mert olvastam, hogy mellékhatásként előjöhet.

2013. jan. 17. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hányingerem volt eszméletlenül 2 hétig a szuri után és fáradt is voltam. Teljesen terhességi tüneteket produkáltam, hiszen hcg van benne.

Kell hozzá max. 2 hét, hogy elmúljon a mellékhatása.

2013. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. jan. 18. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!