Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi ideig probálkozott...

Ki mennyi ideig probálkozott mielőtt orvoshoz ment volna? Mi lassan 2 éve, eddig sikertelenül. Érdemes itthon kiprobálni vitaminokat meg ilyesmiket szedni vagy hagyjak fel ezzel és ennyi idő után keressünk fel egy orvost?

Figyelt kérdés
Várom az olyanok hozzászólását akik hasonló cipőben járnak:)
2013. jan. 18. 13:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

Fél év után elmentem endokrinológushoz. első elhatározástól számítva egy év múlva lettem várandós . hosszú volt a várólista ezzel is számoltam..


vitaminokra addig is érdemes költeni amig várakoztok mert alapvitamint érdemes szedni azonban a nagyon cifra dolgokra nem érdemes áldozni mert elképzelhető hogy apróbb hiba áll a sikertelen fogantatás hátterében.

2013. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező!


Mi másfél év próbálkozás után mentünk dokihoz! ( mindenki azt mondta hogy korai és felesleges ) Aztán kiderült hogy nincs minden rendben PCOS vagyok a pajzsmirigyem is alul működik és nincs peteérésem. Miközben panaszom nem volt, és rendszeresen és pontosan jött a mezeszem.

Szerintem érdemes elmenni dokihoz, már azért is hogy megnyugtasd magad, ha tényleg nincs semmi gond!

2013. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hát, én arra gondoltam, hogy vennék terhesvitamint..gondolom ártani nem árthat...meg nagyon sokat olvastam a Maca Vibe nevű csodáról...nagyon gondolkozom rajta, hogy orvos előtt még kikellene próbálni..hátha....


Többen mondták, hogy ne stresszeljek rá a dologra. Nálunk nem ez áll a háttérben.. Millió egy dolog van ami leköt, csak már kicsit furcsálom, hogy eltelt 2 év azóta mióta jöhetne..és semmi.


Köszönöm a válaszod egyébként:)

2013. jan. 18. 13:39
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Szia! A hivatalos verzió, hogy ha 1 év alatt nem jön össze akkor orvos! Mi is 2 évet vártunk, már bánom! Most már 6 évnél járunk, de még mindig nem tudják a dokik, miért nem esek teherbe. Én azt mondom menj orvoshoz!
2013. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:


Ha elmegyek nőgyógyászhoz akkor mit csinál majd? Mármint, úgy értem, hogy neked milyen vizsgálatok voltak? Érdemes Nekem elmenni először orvoshoz vagy a páromnak?

2013. jan. 18. 13:41
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Én cickafarkfű teát ittam a menstruáció első napjától a peteérés napjáig. Abban a hónapban össze is jött a baba. :) Azért ittam teát, mert eléggé összevissza jött meg, volt hogy 40 napra. Lehet hogy neked is az van, hogy nincs peteérésed, egy próbát megér a dolog. :)


Sok sikert! :)

2013. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

3. válaszoló:


Én is tervezem, hogy a közeljövőben elmegyek, de előtte még megprobálom vitaminokkal felturbozni a szervezetünket...hátha:)


Az a "baj", hogy elég fiatal vagyok így mindig olyan furán néznek rám mikor mesélem valakinek...de...stabil párkapcsolatban élek már egy pár éve..és minden körülmény adott lenne, hogy jöhessen a baba..:)

2013. jan. 18. 13:44
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát megprobálom...doki előtt kipróbálom ezeket:) Nekem mindig napra pontosan jön meg..ezzel a részével nincs baj
2013. jan. 18. 13:45
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Az első sikertelen hónap után mentem a dokimhoz!!!!!

Rögtön megvizsgált,volt vérvétel,kaptam clostilbegyt-et és a következő hónapban terhes lettem :-)))

Minden tiszteletem a tietek,hogy eddig bírtatok várni!!

Sok sikert!

2013. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Hát, meglátjuk..remélem most már hamarosan összejön:)
2013. jan. 18. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!