Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » . Mi már 5 hónapja próbálkozun...

. Mi már 5 hónapja próbálkozunk a babávalal, eddig sikertelenül. Most 29. -ére nem vártam, eddig semmi. Szerintetek mikor érdemes tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia én 27.-ére nem vártam, 25.-én reggel pozitív tesztem lett. Tegnap is teszteltem az is pozi. Úgyhogy valsz elindult vmi.. :)
2012. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked :)

Már én is nagyon reménykedek benne, hogy sikerül..

2012. nov. 30. 08:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ma már csinálhatsz napközben is akár. De ha tudsz várni, akkor holnap reggeli első vizeletből csinálj.


(Én nem tudnám kivárni. :D)

2012. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem még várok holnapig, és megpróbálom. És te éreztél valamit? Volt valami tüneted?
2012. nov. 30. 09:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is kb akkor csináltam tesztet mikor már 2-3 napja késett. Pozitív lett. AZ én tüneteim akkoriban az enyhe néha szúró fájdalom a mellben, illetve pár napja tartó sűrűbb pisilés, de az nem is volt annyira látványos. A hányinger nálam a 6. héten jelentkezett. Addig a mellfájás volt gyakori és egyre erősebb. Más tünetem nem volt. 9 hkm
2012. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Gratula neked is :) ezek a tünetek nekem is vannak... Remélem baba van a dologban :)

És köszi a választ

2012. nov. 30. 10:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy már kimutatja, ha terhes vagy, szerintem már 27-én is halványan kimutatta volna, ha csináltál volna, és ott a baba, nálam legalábbis így volt, én nem vártam sokáig a teszteléssel, mert nem bírtam ki.

Majd írd meg légyszi, hogy mi lett az eredmény!

Drukkolok Neked!

2012. nov. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké, megírom. :) ha holnapig nem jön, tesztelek :) köszönöm :)
2012. nov. 30. 11:41
 9/11 A kérdező kommentje:

Tegnap teszteltem, negatívat, ma sajna megjött...

Sajnos ez most nem sikerült, majd legközelebb talán..:(

2012. dec. 1. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Kitartás ! Hamarosan érkezik biztosan !!!!

#1 -es voltam.

2012. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!