Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A legjobb barátnőm csütörtökön...

A legjobb barátnőm csütörtökön 2 csíkosat tesztelt. Most meg görcsöl és hőemelkedése van. Ez normális? Vagy menjen kórházba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire görcsöl. Ha mensiszerű görcsei vannak, az nem gond, de ha fájdalmas akkor menjen be. A hőemelkedés magában nem jelent gondot, de figyeljen, hogy ne menjen feljebb.
2013. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy olyan mintha megakarna neki jönni... Napok óta 37,2 t mutat a lázmérő...
2013. jan. 19. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Akkor a görcs az nem gond. Ha esetleg erősödne, akkor egyszerre menjen kórházba. A hőemelkedés ha jól értem több ideje fennáll, azzal meg a háziorvoshoz kéne menni, mindenképp szóljon, hogy terhes.
2013. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ebből lehet nem lesz baba. Ha kicsit később tesztel, észre sem vette volna. Sok terhesség hal el még a legelején, gyakran észre se veszi a nő.

Ennek ellenére én besétálnék az ügyeletre. Induljon most!

2013. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hőemelkedés a terhességtől van! A görcs is attól (mintha megjönne érzés). Teljesen normális.
2013. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a tünetek a terhességtől vannak. Nekem is ugyan ezek voltak, kb a mensi kimaradás környéki napokon. Amúgy nekem ez a "mintha meg akarna jönni" érzés az egész terhességemet végig kísérte, és semmi gond nem volt a babával soha. Nem kellett feküdnöm, nem voltam veszélyeztetett terhes és a kiírt nap előtt 1 nappal született meg a babám.

Mond meg a barátnődnek, hogy ne aggódjon, ezek a terhesség velejárói. Ha a hőemelkedés nem vált át lázba, akkor nincs semmi gond. A lázat viszont terhesen azonnal csillapítani kell, mert nagyon ártalmas a babára nézve.

2013. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség egyik legbiztosabb jele a hőemelkedés:) Van hogy 37,3-37,4-ig felmegy a progeszteronhormonnak köszönhetően, ha leesik a hője, megjön. Úgyhogy nyugi, addig jó míg fent van:)
2013. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!