Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás? Feszült a petefés...

Beágyazódás? Feszült a petefészkemnél és ma reggel enyhén barnás váladékom volt?

Figyelt kérdés

Nem tudom, sokat olvasgattam a beágyazódásról, tudom hogy nem mindig van tünete, de ha közéjük sorolható a enyhe feszülős érzet? Tegnap éjjel tapasztaltam, ma reggel pisiléskor vettem észre hogy nagyon világos barnás a folyásom. Vagy lehet hogy menzi? Még nap hogy megjöjjön. semmi mellfeszülés nincs ami már vérzés előtt min. egy héttel lenni szokott.


Szerintetek?


2013. jan. 13. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem akár beágyazódás is lehet.Bár nálam is volt,hogy ilyen volt mégis megjött.De remélem neked nem fog.:)
2013. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy.


Visszaolvasva a kérdésemet, kimaradt egy 5-ös, azaz 5 nap van még hogy megjöjjön, ilyen korán nem szokott lenni barnázgatás, csak aznap vagy max egy nappal előtte

2013. jan. 13. 12:35
 3/16 anonim ***** válasza:
Jó esélyed van a babára.A mellbimbód nem fáj vagy nem érzékeny?Én is csütörtökre nem várom.
2013. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem, semmit nem érzek, ennek kicsit örülök is, mert nem egy helyen olvastam, hogy minden szokatlan jó jel. Nekem már menzi előtt kb 1 héttel nagyon fájnak a melleim, most semmi, csak tegnap a feszülő érzés és ma a barnázgatás.


Te hogy vagy? Csütörtök 17-e? Nekem péntek, szombat a nem várt napja. Van egy tesztem, remélem két csíkos lesz :)

2013. jan. 13. 13:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem olyan fura a hasam.A mellbombóm 2-3 napja fáj illetve érzékeny.Én pénteken tesztelek ha nem jön meg.
2013. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én is, bár én lehet megvárom a vasárnapot, biztosabb ha késik pár napot! :) majd írj hogy vagy és mi lett az eredmény!!!
2013. jan. 13. 21:30
 7/16 A kérdező kommentje:

Szia, én két napja tesztelte, tudom korán volt, negatív is lett :( de nem csüggedek, mert elvileg ma kellett volna megjöjjön és semmi, semmi menzis tünet még mindig, ma kicsit ingerlékenyebb voltam, de ennyi, ebből meg akármi lehet.


A mai időpont nem tuti, mert kicsit zavaros volt a ciklusom, de ha a hétvégén nem jön meg jövő hét elején tesztelek.


Te hogy vagy?

2013. jan. 18. 18:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet! Szorítok!
2013. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segít hogy szurkolnak, még ha nem is ismerem az illetőket, mivel nem dolgozunk konkrétan a babán, így a férjemmel annyira nem beszélem meg ezeket, de itt nagyon jó érzés, hogy meghallgattok és tanácsot adtok! :)
2013. jan. 19. 10:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is 24-ére csütörtökre nem várom és ma reggel pár csepp vér távozott. De én már az aktus után pár nappal rosszul voltam, fáradság, hányinger, mellérzékenység, hasszurka. Minden ember más, így ha nem volt tüneted, miattam ne ijedj meg. Én azóta mondom, hogy terhes vagyok...
2013. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!