Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múlt hónapban a menstruációm...

A múlt hónapban a menstruációm utolsó napján voltam együtt a barátommal "megszakítással". Ebben a hónapban, igaz,3 nappal előbb, de megjött a menstruációm rendesen. Pénteken múlt el?!

Figyelt kérdés
Sajnos túlparázom a dolgokat, ezért ma vettem egy Lily terhességi tesztet. A kontroll csík azonnal megjelent, másodiknak nyoma sem volt kb. 5 percig. Majd mikor újra megnéztem, mintha láttam volna egy halvány 2. csíkot. Lehet, csak bemeséltem magamnak? Ha véletlenül terhes lennék, akkor a 2. csíknak azonnal, egyértelműen meg kellett volna jelennie, nem? Az aktus amúgy 1 hónapja történt.
2013. jan. 20. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Időn túli pozitív nem számít.

És már meg is jött egyszer. Nem vagy terhes.

De ha nem is szeretnél az lenni, védekezzetek rendesen!

2013. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt írja a teszt, hogy 10 percen túl ne olvassa le az eredményt, de ez benne volt a 10 percben, ezért is aggódom.

28 éves vagyok, 10 éve élek nemi életet, mindig védekeztem, ez volt az első és utolsó eset, mikor nem :( De ha bármi gáz lenne, a 2. csík ennyi idő elteltével azonnal kijött volna, nem?

2013. jan. 20. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy csak bemeséled magadnak azt a pozi vonalat!!

Ha már egyszer megjött rendesen,akkor nem vagy terhes!!

Ha esetleg van róla képed,akkor feltölthetnéd,hogy mi is meg tudjuk nézni és megerősíteni abban,hogy nem vagy terhes!!

És ha esetleg még ha volt is a mensid utolsó napján spontán peteérésed,akkor még nem mutatná ki a teszt,tehát így is úgy is negának kell lennie.

2013. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos feltölteni a tesztet, azonnal összegyűrtem és kidobtam. Holnap reggel megcsinálom a másikat, biztos, ami biztos.
2013. jan. 20. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bemeséled magadnak a halvány vonalat, vagy szellemcsík. Ilyen sok idő után egyből és erősen jelent volna meg a csík.
2013. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én nem tartom valószínűtlennek a terhességet.

Simán beleférhet.

Nem egy embert tudok a baráti/családi körömből hogy, így illetve hasonló szinte képtelen módon esett teherbe.Sőt hogy, a terhesség elején illetve egészén meg volt a menstruációja.

Interneten is sok-sok oldalon olvastam hasonló esetről.


Én azt tenném a helyedben hogy, vennék egy Gabriel vagy egy Clear Blue tesztet a patikában és holnap reggeli pisiből készíteném el.

Jelen pillanatban a doki azt mondaná vagy pl egy védőnő hogy, 10nap múlva menj ultrahangra mert kb ekkor látná már világosan a masina. Nagyjából 5mm-t.


Azt persze nem tudom hogy, a fogi tabletta bezavarhatja e a tesztet de talán nem mivel a teszt csak a szervezetben lévő hcg szintre reagál.


Nem tudom tudtam e segíteni de légy szíves írd meg mi lett az eredmény.

2013. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nagyon köszönöm válaszod! A héten lehet, hogy veszek egy másik tesztet, de nem Clear Blue-t, mert azzal már befürödtem sajnos. Megjelent a függőleges csík, teljesen kétségbeestem, utána vettem x-epilt, stb, ami teljes mértékben negatív volt. Utána olvastam, hogy ez sajnos a clear blue "hibája", számtalanszor előfordul, hogy megjelenik a 2. csík, mégsem terhes az illető. Miután kiírtam ezt a kérdést, a következő nap megcsináltam a másik Lily tesztet reggeli vizeletből, ami egyértelműen negatív lett. Szóval szerintem nincs "félnivalóm", de 2 hét múlva úgyis szeretnék menni orvoshoz.

2013. jan. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!