Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor azt irnam hogy. Engen...

Akkor azt irnam hogy. Engen az erdekene hogy kinek milyen tapasztalata van maganrendelesel kapcsolatban (elatas. Ar. Stb)?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én utálom az sztk-t, ha lehet akkor nem ülök ott a sok nem tul magyar között és szagolom őket, ráadásul ha időpontod van akkoris még 1 órát ott ülsz! Csak magándokihoz járok! Most hogy terhes vagyok 8000 a vizsgálat. A szülésre nem mondott árat, de van olyan orvos aki közli hogy a szülés nála 100.000 ha nem több.


Remélem jól értettem a kérdésedet, mert elég furin irtad.


35hkm

2013. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én magánrendelésre jártam, és nagyon jó a véleményem, nagy könnyebbség és nem utolsó sorban megnyugtató..

Havonta 1x jártam a magánrendelésre, a vérvizsgálatokra meg egyebekre (cukorvizsgálat, NST), amikhez kórházra volt szükség, mindig soron kívül vitt a dokim. Minden eredményem hozzá ment, és hívott volna, ha valami teendő van hó közben, de ilyen szerencsére nem volt, mert minden eredményem jó volt.

Végig ha bármi furát tapasztaltam, hívhattam telefonon, soron kívül fogadott akkor is, vagy telefonon megnyugtatott, ha olyan volt. A szülésnél is nagyon profin állt hozzá a dologhoz, engem végig nagyon megnyugtatott, hogy tudtam, jó kezekben vagyok.

A szülésért a havi ár 10x-esét kérte, 120.000-et, de nekem megérte, hiszen biztos lehettem benn, hogy ott lesz, mert ő úgy vállal kismamát, ha vállalni tudja, hogy ott is lesz, legyen szó a karácsonyi vacsoráról, vagy bármiről. Tudja, mikor kell elutaznia hónapokra előre, és úgy tudom akkor nem is vállal, ha akkorra kerül valaki a finishbe...

2013. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen jol értetted. Köszi a válaszod. Én sem szeretem de nálunk nem nagyon van más. És hadne mondjam a védönö meg a doki is lusta még idöpontot sem kér... Hát nem vagyok velük meg elégedve. Ezért szeretnék magán dokit csak félek hogy nagyon drága.
2013. jan. 20. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:

bocs,de miért kellene orvosnak vagy vedononek intézni pl. az időpont kérést?ettől nem lusták,csak ez nem az ő feladatuk..Én magán orvoshoz jártam végig,havi 10ezerbe került..De ha vervetelre kellett mennem,vagy hasonló,én kértem időpontot..Uh-kra nem kellett időpont,mert maganban csinálta az összeset az orvosom...

nálunk bunkok az sztk-s orvosok és órákat kell várni a rendelőben,én ezért jártam maganba(más városban is szultem,mint ahová tartozom,fent említett okok miatt)

2013. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az érdekes mert én ugy tudom hogy a védönönek kellene kérni. A kislányomnál mindent a védönö intézett. Költözés miatt kellett váltani sajnos.
2013. jan. 20. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, mindent neked kell intézni, időpontot kérni...

Nekik csak beutalót kell adni...

2013. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ők csak a beutalót adják. Időpontot neked kell intézni nem nekik!!
2013. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag magán dokihoz járok mindenféle bajommal, nem csak nőnógyászati.
2013. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!