Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pécsi Meddőségi Centrummal...

Pécsi Meddőségi Centrummal kapcsolatban várok tapasztalatokat. Mire készüljek? Milyen vizsgálatok lesznek?

Figyelt kérdés
Dr Várnagy Ákosról mi a véleményetek?

2013. jan. 7. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia a vizsgálatokkal kapcsolatban túl sokat nem tudok mondani. Gondolom számít hogy kinek mi a problémája ill. miről tud már. Mi mikor odakerültünk már tudtuk hogy el van záródva mind a két petevezetékem, így még egy méhtükrözést csináltak, de azt ugye a klinikán. Meg egy 3. és 21. napi vérvételre küldtek. A férjemnél pedig spermavizsgálatot csináltak. A Várnagy Ákos szerintem hihetetlenül rendes volt. Bár csak egyszer voltam nála mert mi a Kovácshoz jártunk csak mikor ő szabin volt akkor az egyik tájékoztatón a Várnagyhoz kerültünk. Nagyon szépen elmagyarázott mindent, nyugodtan kérdezhettünk és nekem igazából a lelki része volt nehéz ennek a dolognak de ő ebben is segített :). Ráadásul vagy háromnegyed órát bent voltunk nála és kicsit sem sürgetett. Szóval emberileg minden elismerésem az övé. :)
2013. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm a segítséged!


Nekem vérvételeim,uh megvan,párom hétfőn megy spermavizsgálatra. Febr. 11re kaptunk időpontot a centrumba.


Remélem tud majd segíteni az Ákos,mert az a helyzet ,hogy lelkileg mi is egyre nehezebben bírjuk:-(


Nálatok végül lett baba?

2013. jan. 10. 09:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosan tud segíteni. Szerintem ő is és a Kovács is nagyon jó szakember, így végül is mindegy kihez megy az ember. És a recepciósok is nagyon aranyosak, segítőkészek. Hát lehet akkor neked fognak csinálni egy laparoszkópiát meg egy méhtükrözést (szerintem mindkettő simán kibírható). De én ugye nem vagyok orvos csak szerintem általában ilyeneket szoktak csinálni. Ha javasolhatom írd össze a kérdéseidet mert lehet hogy ezt, azt nem mondanak el mert nekik természetes csak nekünk nem. Így szerintem jobb ha felkészülten megy az ember pl. utána nézhetsz neten dolgoknak és tőlük mindenre rákérdezhetsz. Nekünk úgy volt az egész hogy a lombikunk nem sikerült, már a stimuláció sem. Tehát a petesejt leszívásig sem jutottunk el, de még abban a hónapban spontán terhes lettem :). Most vagyok 23 hetes. :) Pedig mindkettőnknél volt probléma, úgyhogy bármi lehetséges. Kitartás és sok sikert nektek :)!
2013. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A laparra már fel vagyok készülve:-) Annyit olvastam már,hogy szerintem lassan ledoktorálhatok:-D


Hatalmas nagy gratula a babához!:-)

2013. jan. 10. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi a gratulációt. :) Na hát ha fel vagy már készülve a laparra akkor jó. :) Szerintem egyben meg tudják csinálni azt a méhtükrözéssel csak nekem volt egy petefészek cisztám is és ugye azt műtötték csak közben megcsinálták az átjárhatóságit, viszont a méhtükrözést így már nem tudták. De ha csak diagnosztikus a lapar akkor egy altatásban szerintem megvan minden. És ha már lassan ledoktorálhatnál :) akkor tuti tudsz majd kérdezgetni arról ami aggaszt és az tök jó szerintem.
2013. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia!Képzeld nem kell már mennem a meddőségibe:-D 1hete pozitívat teszteltem... 3X is :-):-)
2013. jan. 22. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:
De jó :)))))!!! Gratulálok!!! Sok boldogságot a babucihoz. :)
2013. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!