Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez terhesség...

Szerintetek ez terhesség lehet? A teszt pozitív, de vannak dolgok. Segítség.

Figyelt kérdés

A körülmények: Reggeli émelygések és állandó mellfeszülés és mellfájdalom miatt úgy gondoltam, csinálok egy terhességi tesztet a menstruáció előtt 1 nappal. Rohanásban voltunk, ezért kb 1-2 percet töltöttünk a teszt társaságában, mert arra gondoltam, hogy ha +, akkor úgyis rögtön meglátszana. Nem dobtam ki. Pár órával később hazaértünk, és az eredmény + volt. Elkezdtem olvasni mindenféle fórumon, és elég vegyesek a tapasztalatok ezzel kapcsolatban, hogy időn túl válik pozitívvá az eredmény (a teszten is azt írják, hogy fél óra után nem mérvadó, de nem tudom, hogy a + eredmény megjelenése benne volt-e ebben az intervallumban, mivel eljöttünk, szóval az is lehet, hogy 5-10 percen belül megjelent, de ugye nem vártuk meg). És ott van a mellfeszülés, ami rám soha nem volt jellemző, most meg nem tudtam a hasamon aludni az elmúlt másfél hétben, és a reggeli émelygések. Ezek arra utalnak, hogy +.

Ami arra utal, hogy -, hogy ki tudja, mikor jelent meg a + eredmény, lehet, hogy bőven időn túl. És a legfontosabb: ma megjött, mint normálisan kéne.. Nem olyan, mint szokott lenni, sokkal enyhébb, görcs sincs, pedig az is mindig jelentkezik. De megjött..

Szerintetek ilyenkor mi lehet a helyzet?



2013. jan. 20. 20:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit tudok mondani, hogy mikor nekem negatív volt a teszt, akkor 3 órával, sőt, 3 héttel később is tökéletesen negatív volt.

Szerintem reménykedhetsz. Csinálj egy másik tesztet.

2013. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
A legokosabb, ha csinálsz még egy tesztet és MEGVÁROD az eredményt.
2013. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De a legtöbb teszten 2 perc alatt meglátszik a + eredmény, nem? Gondoltam, annyi bőven elég. Biztos vártam volna többet, ha nem kellett volna rohanjunk, de mindenképp meg akartam csinálni.
2013. jan. 20. 20:39
 4/29 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem terhes vagy. :)
2013. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt időntúli pozitív tesztem májusban, nem voltam terhes, de cisztám se volt
2013. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne reménykedj. Ha nagyon akarod csinálj tesztet. Szorítok.
2013. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%
Az én véleményem, hogy pozitív vonal csak akkor jelenik meg ha találkozik a HCG hormonnal. Olyan nincs (szerintem) hogy ál pozitív legyen egy teszt. Ha van HCG a vizeletben csak akkor jelenik meg a második vonal. Tehát biztosan terhes vagy. A halvány vonal is vonal, és az is vonal amit csak akkor látsz ha erős fénynél nézed, csak majd néhány nap múlva erősebb lesz. Nekem mondjuk több tesztem is pozitív lett, de soha nem volt erőteljes a vonal, és egy idő után már nem is lett az előzőhöz képest sem sötétebb, végül el ment a baba. Tehát ha látod a második vonalat akkor az úgy is van, függetlenül az időtől. X-epil tesztre egyébként 3 perc van írva nekem 5-10 perc után jelezte ki az eredményt. Ha vérzel és pozitív volt a teszt érdemes elmenni orvoshoz minél előbb. Mert lehet még mindig terhes vagy és adnak valami gyógyszert, hogy a babának ne legyen baja. Lehet sajnos csak kémiai terhesség vagy volt, vagy korai vetélés. Ez esetben is meg kell néznie orvosnak, nehogy a baba okozzon valami problémát és ez nehezítse a későbbi teherbeesést. Szóval mindenképpen orvos! De ne félj minden rendben lesz, csak kérj minél előbb szakemberi segítséget.
2013. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Fogok csinálni még egyet holnap után, csak ezen kattog az agyam, hogy vajon mi lehet. És gondoltam, hátha tudtok valamit mondani.
2013. jan. 20. 20:43
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
hát, szerintem így nem nagyon lehetsz terhes: normál időben megjött a menzeszed és negatív volt a teszted. menzesz után csinálhatsz még egye tesztet, de szerintem ne éldd bele magad.
2013. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%
Számtalan eset bizonyítja, hogyha megjön a vérzés de állagában és mennyiségében más attól még a terhesség fennállhat. Pontosan azokat írja le, mint ami tünet a kérdezőnél van. Csinálj még egy tesztet, de a fejemet rá, hogy baba van a dologban.
2013. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!