Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez terhesség...

Szerintetek ez terhesség lehet? A teszt pozitív, de vannak dolgok. Segítség.

Figyelt kérdés

A körülmények: Reggeli émelygések és állandó mellfeszülés és mellfájdalom miatt úgy gondoltam, csinálok egy terhességi tesztet a menstruáció előtt 1 nappal. Rohanásban voltunk, ezért kb 1-2 percet töltöttünk a teszt társaságában, mert arra gondoltam, hogy ha +, akkor úgyis rögtön meglátszana. Nem dobtam ki. Pár órával később hazaértünk, és az eredmény + volt. Elkezdtem olvasni mindenféle fórumon, és elég vegyesek a tapasztalatok ezzel kapcsolatban, hogy időn túl válik pozitívvá az eredmény (a teszten is azt írják, hogy fél óra után nem mérvadó, de nem tudom, hogy a + eredmény megjelenése benne volt-e ebben az intervallumban, mivel eljöttünk, szóval az is lehet, hogy 5-10 percen belül megjelent, de ugye nem vártuk meg). És ott van a mellfeszülés, ami rám soha nem volt jellemző, most meg nem tudtam a hasamon aludni az elmúlt másfél hétben, és a reggeli émelygések. Ezek arra utalnak, hogy +.

Ami arra utal, hogy -, hogy ki tudja, mikor jelent meg a + eredmény, lehet, hogy bőven időn túl. És a legfontosabb: ma megjött, mint normálisan kéne.. Nem olyan, mint szokott lenni, sokkal enyhébb, görcs sincs, pedig az is mindig jelentkezik. De megjött..

Szerintetek ilyenkor mi lehet a helyzet?



2013. jan. 20. 20:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
én írtam, hogy nekem volt időntúli pozitív tesztem, de terhesség sehol se volt,csak fél óra elteltével jött elő halvány vonal
2013. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Teszek fel képet a tesztről, hogy szerintetek halvány-e a vonal, vagy az nem számít?
2013. jan. 20. 20:48
 13/29 anonim ***** válasza:
40%
Azt szokták mondani, hogy a vonal erőssége nem számít.
2013. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
csinálj másik tesztet, mert így semmi értelme sincs, vagy menj orvoshoz
2013. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is volt már időn túl pozitív a tesztem. 1/2 ótár vártam, totál negatív volt, mérgemben kidobtam. Pár óra múlva kikukáztam, és nagyon halványan ott volt a 2. csík is. Ez a csíkocska most egy 4 éves kis terrorista.
2013. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem dettó ez volt.még aznap este megjött, mesi után csináltunk megint egy tesztet,negatív lett...
2013. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

[link]


Csináltam képet, bár most olvasom, hogy nem számít a vonal vastagsága. De azért aki írta, hogy volt időn túli + tesztje, meg tudná nézni, hátha jellegzetesen olyan, mint az övé (itt az egyik oldalán vastagabb például).

2013. jan. 20. 21:03
 18/29 A kérdező kommentje:
Ja és adok egy zöld kezet mindenkinek, köszi :)
2013. jan. 20. 21:04
 19/29 anonim ***** válasza:
74%

ez +

SOK SIKERT HOZZÁ és JÓ BABAVÁRÁST!

kívánom,hogy ne járj úgy mint én (akinek mensi után negatív lett,előtte meg halvány pozi)

2013. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
37%
Hát ennél nekem halványabb volt. :D Ez biztos baba vagy baba volt. Orvost keress fel minél előbb.
2013. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!