Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet baba?

Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Szombaton kellett volna megjönnie, viszonylag pontosak a ciklusaim. A mellem egy picit fájdogál, folyamatos mindjárt megjön érzésem van, néha émelygek. Folyásom pénteken krémes volt, azóta száraz vagyok. ( Jelzem, ilyenkor már rég vizes folyásom szokott lenni) Tudom, azt fogjátok írni, hogy teszteljek, de nem merek! 3 éve próbálkozunk, és már annyit csalódtam, hogy hányok a terhességi tesztől! Előbb-utóbb kell, de addig is érdekel a véleményetek!
2009. aug. 31. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha viszonylag pontosak a ciklusaid, akkor szerintem várj még.

Nekem sem voltak pontosak, mi is majdnem 2 éve próbálkozunk, most vártam egy hét(!) késést a legutóbbi ciklusomhoz képest. Én sem akartam tesztelni, mert annyi negatívat láttam már. Ha rajtam múlik, tologatom még a tesztelés időpontját, de a párom mondta, ha ezt az időpontot jelöltük ki, akkor tovább ne várjak, teszteljünk. És pozitív lett.

Szerintem várj még! Inkább pár nap múlva legyen az első teszt pozitív, mint most negatív, vagy halvány, aztán aggódhatsz.

Amúgy persze, hogy lehetsz állapotos, miért ne lehetnél, csodák vannak (3év után is!!)!

2009. aug. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mint ahogy írtad mi tényleg nem tudjuk megmondani, csak egy teszt. Ugye jósolni mi sem tudunk. :)
2009. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelj,ha baba van kimutatja:-)drukk
2009. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úristen!!!! Hogy bírtál várni egy hetet? Én megőrülnék, hogy nem tudok semmit! Szerintem holnap csinálok egy tesztet, ha addig nem történik semmi!
2009. aug. 31. 08:54
 5/11 anonim ***** válasza:

ha nem sajnálsz egy tesztet én tesztelnék most egyet.ha nega semmi gond reggel tuti 2 csíkos:-)))

de ha most is kimutatná????HM??? nem lenni ideges,inkább boldog.én ezt tenném:-))))

És megy a drukk.Tüneteid vannak?????????

én a 14 napon vagyok pé után.

2009. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tüneteim? Hát ez nagyon szubjektív, mert ugye, mint köztudott, a PMS tünetei ugyanazok, mint a korai terhes tünetek, tehát nem tudom. Görcsölget a hasam, szúrkál, hányingerem is van, de az mindig van mensi előtt! Eygedül a folyásom más, mint szokott lenni, mert ilyenkor már vizes szokott lenni, most meg tök száraz vagyok! Melleim kicsit fájnak, de nem vészes!

Az a gond, hogy folyamatosan azon agyalok, hogyha 3 év alatt nem jött össze, akkor miért pont most? Hihetetlen lenne! Tudom, vannak csodák, és mással is megtörtént már, hogy egyszer csak terhes lett hosszú hónaph-évek után, de én nem nagyon tartozom ezen szerencsések közé! Sajnos :(((

2009. aug. 31. 10:55
 7/11 anonim ***** válasza:
én tesztelnék a helyedben.És vannak CSODÁK!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, úgy bírtam egy hétig, hogy nagyon nem akartam nega tesztet látni, kicsit rendszertelen a ciklusom, így gondoltam a hosszabbakhoz viszonyítok.

Nekem is ugyanolyan tüneteim voltak, mint menszi előtt, de nem volt folyásom!! (Tettem is fel ezzel kapcsolatban akkor ide egy kérdést). Szóval bizakodj, én sem tudom mi nem klappolt eddig, de most kellett jönni. Closti kúrák vannak mögöttem (összesen 4hó), akkor semmi, most pedig a csoda!

Várom a híreket!

2009. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Képzeljétek, teszteltem!

Pozi lett! Olyan boldog vagyok : )

Még halvány, de egyértelműen ott van a csík!

2009. aug. 31. 20:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj, úgy örülök, és tiszta szívből gratulálok!! Olyan jó! Látod, három év után is lehet csoda!! Vigyázz nagyon magadra!
2009. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!