Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Puffadás, fájdalom ne minden...

Puffadás, fájdalom ne minden hónapban egyformán?

Figyelt kérdés
Nálatok is jelentkeznek ezek a tünetek?Nálam egyik hónap ilyen - aztán 2-3-4 hónapig tök jól érzem magam, nem, vagy csak alig puffadok, minden rendben. Kisbabát tervezünk ezért kb fél éve részletesen vezetem a ciklusomat, melyik időben mi történik (ovus fájdalom, nyák változás stb.)Ez így normális??
2013. jan. 21. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem normális ,hogy egyszer így máskor úgy érzel,mindez a ciklus folyamán végbemenő hormonváltozások miatt van. Mi évek óta próbálkozunk átestem már annyi mindenen, 2 sikertelen lombikon is és sokféle ciklusom volt már ami a tüneteket,fájdalmakat illeti,tehát évek alatt tapasztaltam eleget. Nagyon becsapós, ezért sem szabad beleélni magadat abba,hogy ha érzel vmit ,hogy az lehet baba miatt van,na jó lehet és reménykedni is lehet,de a realitások talaján maradva ami sokszor nem könnyű. Ha elmarad a menzesz és akkor vagy később is pozit tesztelsz, akkor lehet örülni. De igazán örülni viszont csak akkor,ha már az orvos is megállapítja a terhességet. Sok sikert!
2013. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!