Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi késés és csípőízületi...

Mensi késés és csípőízületi fájdalom jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés
1 éve próbálkozunk összehozni egy babát. Most két napja késik a mensim; helyette viszont van bő folyásom és 2 napja fáj a bal csípőm (sosem fájt még és nem is erőltettem meg). Mit gondoltok sikerülhetett? Volt már valaki akinél hasonlóak voltak a kezdeti tünetek? (Tesztelni nem szeretnék még, mert már sokszor csalódtam.)
2013. jan. 2. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet de a csipőfájdalom talán csak később jelentkezik nekem a 10 hét környékén jelentkezett előszőr. De mivel nem vagyunk egyformák bármi lehet. Én már tesztelnék holnapi első vizeletből.
2013. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
biztos szeretnél sok pozitív választ olvasni, teljesen megértem:) sajnos teszt nélkül annyit lehet mondani, hogy akár sikerülhetett is!
2013. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!