Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúró fájdalom egész nap,...

Szúró fájdalom egész nap, mensi késés, de negatív teszt a 29. napon. Lehet mégis baba?

Figyelt kérdés
Átlagosan 27-28 naposak a ciklusaim. 3hónapja róbálkozunk a párommal, ciklus.hu tegnapra lőtte be a mensim, de nem jött. (NEM első vizelettel) csináltam ma egy tesztet, nagyon nagyon halványan mintha látnék 2.csikot, de lehet csak beképzelem. Holnap után újra csinálok, de érdekelne, hogy mitől lehet egész nap teljesen a gyomorszájamtól, az alhasamig szúrás, + már kezd a melleimben is.

2013. jan. 14. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyok jós lehet baba lehet nem baba is. Sajnos ez türelem játék. Tudom mindennap egy örökké valóságnak tűnik. Nekem az első teszt nem várt előtt 3 nappal olyan halványan volt pozitív hogy csak ablaknál nézve láttam. Aztán egyre erősebb lett, (utána 2 naponta csináltam tesztet) de végül kb. 7-10 nap késés után megjött.Nekem hasonló érzéseim voltak mint neked, megvoltam győződve, hogy baba éppen növekszik. De ez semmit nem jelent! Abszolút benne van a dologban, hogy baba lesz! Fel a fejjel! Sikerülni fog! Jó munkához idő kell!
2013. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Várok, várok én is. Reggel a 25-ös érzékenységű teszt negatív lett, tegnap a 10-es en lett nagyon nagyon halvány 2.csík.. honapután próbálom megint, reménykedek, hogy nem fog megjönni és baba lesz belőle :) Köszönöm a biztatást :)
2013. jan. 15. 19:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvasná esetleg, 2nappal a kiírás után pozitív lett a tesztem, jövőhéten megyek orvoshoz. Máris érzem a változásokat. Szúr és folyamatosan feszül az alhasam. :)
2013. jan. 19. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratula!
2013. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!