Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséég! Terhes lennék?

Segítséég! Terhes lennék?

Figyelt kérdés

Június 16-án lefeküdtem a barátommal és nem védekeztünk.. vagyis megszakítással... és utána megbántam, hogy belementem, hogy így szeretkezzünk és vettem egy 72 órásat. De azt meg már nagyon az utolsó órákban vettem be, sőt lehet ki is csúsztam a 72 órából. Viszont a menstruációm azóta már 2x is megjött. De én ezek után se nyugodtam meg és vettem egy tesztet. A teszt alapján nem vagyok terhes. De nagyon félek, hogy mégis mert sok ilyenről hallani, hogy megjön és mégis lesz baba, vagy, hogy a teszt nem pontos... nagyon félek! Mostanában a közérzetem se olyan jó, és gyakran fáj a hasam, és komolyan mintha a hasam is nőtt volna. Ha mégis becsúszott a baba, akkor meddig tudok elmenni abortuszra? Úristen! Belehalok, ha erre kerülne sor.:( Vagy más megoldás nincs az abortuszon kívül?

Kérlek segítsetek, és ne írjatok bántó válaszokat! Tanultam mostmár a hibámból és többet nem fogok így "védekezni".

:(


2009. aug. 31. 09:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
mondd! hány éves vagy! amúgy ha megjön a menstruáció és még a teszt is negatív akkor semmi esély hogy terhes vagy! és legközelebb VÉDEKEZZ!
2009. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

azt hogy fáj a hasam akkor csak beképzeled

idegi alapon

nyugi nemvagy az

2009. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
hasad. bocsi
2009. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
most hívod a nőgyógyid és mész! ő midnent megállapít és tanácsot ad!! nincs már időd sok, sőt szoval nem halogathatod 1 napig se!
2009. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vagy terhes, nyugodj meg, mert beképzeled magadnak, aztán képzelt terhes leszel...
2009. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Bevetted a 72 órás tablettát, kétszer megjött a menzeszed, negatív a teszteredmény = nem lehetsz terhes.


A felsorolt tünetek pszichések, mert azóta is cidrizel.

2009. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem vagy terhes. Múltkor nekem 2 hetet késett, és mi még védekeztünk is, de már én is láttam, hogy nő a hasam, minden reggel hányingerem volt...csak bebeszéled magadnak.
2009. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy terhes, de azért a nőgyógyászt meglátogathatnád. És szerintem is csak beképzeled ezt az egészet. Legközelebb ne megszakítással védekezzetek, mert az egyáltalán nem biztonságos.
2009. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő alatt még nem látványos a has növekedése, úgyhogy beképzeled. A megszakított közösülés egyébként semmi esetre sem nevezhető védekezési módszernek. Minimum óvszer, vagy más eszköz nevezhető annak. Szerintem is az lenne a legideálisabb, ha nőgyógyászhoz mennél és ő felvilágosítana a védekezési lehetőségeidről, illetve megállapítaná, hogy terhes vagy-e. Egyébként szerintem se valószínű, de ugye te se várod el azt, hogy kívülállók Net-en keresztül 100%-ig biztosra megmondják ezt. Van rá nagyon-nagyon minimális, %-nyi esélyed, de ha 2x is megjött azóta, vagyis a méhnyálkahártyád levált, amibe ugye beágyazódott volna a megtermékenyített petesejt, akkor nincs mitől tartanod, maximum csak a tájékozatlanságodtól. Nem tudom hány éves lehetsz, merthogy ezeket suliban is tanítják. Félre ne érts, nem kioktatás, de nem ártana utánanézned, tájékozódnod anatómiai, biológiai dolgoknak, mielőtt belevágsz a szexbe.

22/L (eü-s)

2009. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Utolsónak !Nőhet a has ha terhes mivel juniusban volt az aktus!De a kérdezőnek amugy tényleg az lenne a legjobb ha elmennél dokihoz!
2009. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!