Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséég! Mi lehet ez? Most...

Segítséég! Mi lehet ez? Most akkor terhes vagyok? Vagy nem?

Figyelt kérdés
14.-ére nem vártam,nem is jött meg!Hányingerem van,ma kezdem érezni a mellemet is,mintha teltebb lenne!Hasmenésem van 2 napja,annyit eszek és nagyon fáradt vagyok és állandóan pisilni gyárok!Ma csináltam egy tesztet de negatív lett...most akkor ezek szerint nem vagyok terhes?
2009. dec. 16. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajjaj, ez pont azt jelenti, hogy terhes vagy! Azonnal beszélj a pároddal/szüleiddel és menj el nőgyógyászhoz!
2009. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még csak 2 napja késik, és lehet, hogy nem reggeli első pisiből csináltad a tesztet. Ez még később lehet pozitív. Még nem biztos, hogy nem vagy terhes.
2009. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok,ma reggel csináltam a tesztem!Már nem bírtam várni,mert nem jellemző rám a késés.Inkább mindig 1-2nappal előbb szokott megjönni...
2009. dec. 16. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor most egy cipőben járunk, mert én is 14-ére nem vártam és még mindig semmi. nem mertem tesztelni még, de ha holnap reggelig sem lesz semmi, akkor tesztelek. már egy jóideje próbálkozunk és milyen szép lenne így karácsony előtt....

mikor tesztelsz legközelebb? egyébként lehet korai volt, érdemes várni még pár napot!

2009. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megjött a nem várt,minden reményem oda:(Remélem neked összejön a baba!!Sok szerencsét,drukkolok:)
2009. dec. 16. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:

sajnálom, azért ne keseredj el! előbb utóbb sikerülni fog!

szurkolok!

2009. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!