Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egészségpénztári kártya?

Egészségpénztári kártya?

Figyelt kérdés
Az lenne a lérdésem hogy terhesvitamint és más vitaminokat lehet vásárolni egészségpénztári kártyára?
2013. jan. 21. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Gravidát szedtem tavaly én még eg.kártyára vettem.:)
2013. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. Én is gravidát szeretném szedni. Mi a tapasztalatod a gravidárol? Bevált?
2013. jan. 21. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen fajta terhesvitamin. Valamit lehet, valamit nem. Én még anno 2010-ben femibiont akartam venni ep. kártyára, akkor nem lehetett, nem tudom most lehet-e. Viszont Gravidát és Elevitet lehet.
2013. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elevitet szedek és azt meg lehet venni ep. kártyára. Ha bemész a gyógyszertárba, akkor mond egyből azt, hogy egészségpénztári kártyára szeretnéd, és ha nem lehet, akkor egyből fogja jelezni.
2013. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Nekem bevált a gravida sosem voltam rosszul tőle.3 hónapig szedtem a lányom 3950grammal és 54cm-el született.:)
2013. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Robi.88. ***** válasza:
A patikában megmondják h mit tudsz venni rá és biztos, h lehet csak majd igazolnod kell a pénztár felé h terhes vagy, de ezt csak utolag.
2013. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pénteken vettem Gravidát, egészségpénztári kártyára, semmit sem kellett igazolni, hiszen már a teherbeesés előtt is érdemes szedni és szokták is javasolni. Menj nyugodtan tudsz venni. 2.500. Ft volt a 30 szemes.
2013. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az nem is drága. Okés akkor majd veszek.
2013. jan. 21. 12:58
 9/9 Robi.88. ***** válasza:
az igazolast azért irtam mert multkor vettem egy bioderma krémet ami vmi specko volt és babáknak valo, erre kaptam egy levelet az mkb ep-től, hogy igazoljam h van e gyerekem v a párom terhes-e mert ha nem akkor fizessem ki rá a 27%-os szja-t.Ezt persze a patikában nem mondták és ráadásul a patikus ajanlotta azt a krémet ugy h magamnak vettem nem pedig gyereknek mivel az nincs is.
2013. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!