Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez babás tünet?

Lehet ez babás tünet?

Figyelt kérdés

Pé. óta folyamatosan érzem a petefészkem. Járt már így valaki és babás lett?


Köszi a válaszokat!


2009. aug. 31. 13:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én ebben a hónapban még nem a korábbi csalódások miatt. Van még 4 napom a nemvártig.
2009. szept. 2. 09:19
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem napok óta azonnal megjön érzésem van és éppen olyan ingerült vagyok, mint mensi előtt. Múlt hónapban minden tünetet produkáltam (szédülés, hányinger , puffadás, mell fájdalom, hőemelkedé), de akkor sem voltam terhes. Nincs más hátra, meg kell várni a hétvégét. Drukkolok Neked!
2009. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak a saját görbémet látnám!Nekem is így ugrál le-fel.Én teszteltem az - lett de azóta sem jött meg.Mindjárt megjön érzésem van.Itt a görbém:

[link]

2009. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Most már berakom én is a görbémet.

[link]


A ciklus.hu szerint szombatra ne várjam, de minden pillanatban úgy érzem, hogy megjön. Tipikus mensi előtti fejfájásom van 2 napja.

2009. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nincs görbém, de én meg Hétfőre nem várom... Krémes folyásom van, rosszul vagyok a cigi füsttől. szurkál néha a hasam olykor megszédülök de nem nagyon. Betudom egyenlőre azzal, hogy iszonyat meg vagyok fázva! Hétfőn még hánytam is, és hasmenés is gyötört. Nem tudom, hogy mindennek lehet e köze a babához, vagy csak a betegségemből vannak ezek a rosszullétek...Én reménykedem.
2009. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó voltam, jah és a ciklus.hu szerint 24-én volt peteérésem...Hát nem tudom...
2009. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
13:21-es vagyok.Nekem megjött épp az előbb voltam mosdóban.:(:(:(
2009. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom! :(

De azért ne add fel, jönni fog a bébi!

2009. szept. 2. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!