Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély arra, hogy a...

Mennyi az esély arra, hogy a ciklus 27. napján van peteérés és másnap (a 28. napon) megjön a menzesz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nagyon kevés az esélye. De, ha azt nézzük, hogy én a fiammal a mensim harmadik napján estem teherbe ( nem kevés vérzéssel ) még 12 évvel ezelőtt, akkor van rá némi esély, de mondom nem sok! :) Egyébként én ilyenről még nem is hallottam, hogy vkinek mensi előtt egy nappal lenne PÉ-se. :) Persze vannak kivételek, mint az én esetemben is annó.......:)
2009. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a sima Pé-d lenne? Mert 1-1 rendkívüli PÉ lehet olyankor! :-) Több olyanról hallottam, h a "naptár szerint" védett volt és mégis jött a baba :-)
2009. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom h volt e PÉ-m. Csak a 27. napon megszakitással védekeztünk és másnap megjött a menzeszem (ezért kérdeztem). Általában 28-30 naposak a ciklusaim...
2009. aug. 31. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!