Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. án kellet volna megjönnie....

20. án kellet volna megjönnie. Voltam dokinál. Csinált egy hüvelyi uh-ot. A papíromra terhesség gyanúját írta és a következöt:Ut. Corpusa45ször40mm, benne 10mm-es endometrium, melyben 3mm-es cystikus. Felritkulás látható. Azt jelenti babánk lesz?

Figyelt kérdés
15. én kell dokihz mennem. A melleim fájnak, hányingerem szédülés van, szag undor.és a doki azt mondta valoszinű ebből terhesség lesz.
2012. febr. 2. 06:40
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Valószínű :-), tesztet csináltál?

Nekem 5 napja késik és a tesztek negatívak, nem tudom mi van. :-(

2012. febr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen valószínű, én mensi kimaradása után rohantam az első gyerekemnél és még csak ennyit láttott:) megvastagodott endometriumot igaz nekem vastagabb volt mint neked de ez egyéni adottság kérdése, és benne egy cystikus képletet:) felritkulás , két hétre rá már pulzáló szivecske is volt:)
2012. febr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem még nem csináltam tesztet mert félek mit mutatna.probálkozunk egy ideje és most talán.de igazad van a teszt lenne a tuti.
2012. febr. 2. 09:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet,kíváncsian várjuk.De ez azt jelenti ami a papíron van,hogy baba van indulóban.
2012. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sziasztok.a terhességi teszt pozitív!!!:):):) a melleim igaz kicsik de fájnak és zsibognak,és már van olyan étel.és illat ami nem a barátom.:):)a hasam egyre kevesebbet fáj,ami szerintem jó hír.15én meg megyek és megnézzük minden oké e.nagyon szépen köszönöm nektek a válaszokat,és,hogy drukkoltatok.
2012. febr. 10. 08:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Hurrááááááááá:) Hatalmas gratu neked ja és persze az apukának is:))ő csinálta:))))))))))) nagyon boldog babavárást:)))
2012. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Gratulálok nektek! Vigyázz magatokra!

Nekem a 6. napon megjött sajnos, de remélem ez a hónap szerencsésebb lesz. :-)

2012. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hatalmas boldogsággal tudatom veletek,hogy egy 12mm-es jó magzati szívhanggal levő babát mutatott az UHg.3 hét múlva kontroll,hogy lássuk mennyit fejlődött.:):)Minden jót nektek és vigyázzatok magatokra:)
2012. febr. 17. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!