Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal volt anális szex...

A barátommal volt anális szex és sajnos nem védekeztünk, a menszeszem pedig késik 1,1.5 hete volt már máskor olyan h 2-3 hetet késett! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
gondolom ez vicc...
2009. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Mindenképp, ha a méhedet és a petefészkeidet a beleidben hordod.

Ha ennyit nem tudsz minek szexelsz? Azt sem tudod, hol a méh, és mi a megtermékenyülés folyamata. Vagy nagyon primitív vagy, vagy nagyon éretlen a szexhez.

2009. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem igazán:S
2009. aug. 31. 15:41
 4/17 anonim ***** válasza:
Az anális sexhez pedig célszerü lenne óvszert használni a fertőzés elkerülése érdekében. Egyébként ha nem folyt bele a hüvelyedbe az ondó, akkor nem hinném, hogy terhes vagy. De ha ilyen szabálytalan a ciklusod, hogy máskor is késett 2-3 hetet, akkor sztem menj el nődokihoz, mert nem egészséges, hogy enyit késik!
2009. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
lehet hogy hülyén sött tuti hogy ugy hangzik,de félek és azért irtam ide, azt hittem h normális választ fogok kapni
2009. aug. 31. 15:43
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. aug. 31. 15:44
 7/17 anonim ***** válasza:
6%

Ez már durva....

Nem hiszem el,hogy ilyen emberek belemernek ke...ni a világba.

Már ne haragudj.Ezt egy 12 éves lány is tudja.

Olvass utánna könyvben,vagy interneten.Nem ártana anyukáddal elbeszélgetned!!!!!!!!

2009. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nézzd szerintem pedig az a durva amit te csinálsz! szerintem az emberek többsége azért ir erre az oldalra hogy normális és nem flegma válaszokat kapjon. Azt gondolom hogy az ilyen embereken lehet néha elgondolkozni hogy mit is keresnek itt mint amilyen te vagy!
2009. aug. 31. 15:49
 9/17 A kérdező kommentje:
de hagyjuk szerintem mert ez nem az a hely ahol......
2009. aug. 31. 15:49
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem nem lehetsz terhes. De ajánlom olvass utánna hogy mitől és főleg hogyan lehet valaki terhes. De ne aggódj lehet csak a stressz niatt késik. nyugi meg ofg jöni!
2009. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!