Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzesz első napjától...

A menzesz első napjától kezdve hány napig lehet az ember együtt a párjával védekezés nélkül, úgy, hogy ne essen még teherbe?

Figyelt kérdés
Úgy értem hány nap az amikor még tuti nem leszek terhes miután megjött??6 naposak a ciklusaim és ma a 6-ik napon még nem védekeztünk.
2013. jan. 23. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A menstruációd 6 napos,nem a ciklusod.Amugy ezidő alatt is lehet terhes valaki ha valamiért pluszban ezidőben is van peteérés.
2013. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Istenem! Ezek a kérdések...Hihetetlen, hogy ennyi h.lye fruska unatkozik és tud feltenni ilyen idi.ta kérdéseket.


Védekezés nélkül a hónap bármely napján teherbe eshetsz!!! Tessék megjegyezni és bevésni az agyadba!

2013. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis hazárdjátékot játszotok.Aztán majd jön a kérdés,hogy védekeztünk,de mégis terhes lettem,mit tegyek.Ha szexelsz,és nem akarsz gyereket,akkor minden aktus során védekeznetek kell valamilyen eszközzel.A remény,a naptár,a ciklus,meg az egyéb himihumi nem véd meg a nem kívánt terhességtől.
2013. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen nincs hogy tuti nem leszel terhes ha menstruáció alatt szexelsz!!Én is a menstruációm utolsó napján voltam együtt a párommal,és nem ment el bennem,mégis terhes lettem.De nem bántuk,hisz terveztük már a babát.Te viszont ha még nem akarsz gyereket akkor inkább VÉDEKEZZ!!!
2013. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Annyi gyökér ember van itt, hogy az hihetetlen.

felteszek egy kérdést és le vagyok rögötn okádva.

Két fiam van nem vagyok egy kis hülye! Nem bánnám a harmadik babát vazzeg....

hagyjuk el is felejtem ezt az oldalt.

2013. jan. 23. 16:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Aki normális választ tudott adni annak köszönöm, a második válaszoló meg kapott választ!
2013. jan. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!