Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a gyógyszer...

Abbahagytam a gyógyszer szedését ebbe a hónapba. Együtt voltam a párommal közvetlenül menzesz utáni napon, majd a 10. napon védekezés nélkül. Lehetek terhes szerintetek?

Figyelt kérdés
2 hete rengeteget eszek,folyton éhes vagyok..sokat kell pisiljek pedig alig iszom,2-3 óránként sokszor,nem is tudom mi jön ki..néha elkap a hányinger is.ma kellene megjöjjön,ha szedném a gyógyszert legalábbis..
2012. márc. 20. 06:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
valamint érzékenyek 2 hete a mellbimbóim is..nagyon,nem lehetet hozzáérni..
2012. márc. 20. 06:56
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem feltétlenül , de bármi lehet.
2012. márc. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akár még terhes is lehetsz. De nem kéne így rágörcsölni ám. Én ezt a fajta hozzáállást sosem fogom megérteni. Nincs még semmi, miért kezeled úgy, mintha lenne valami, ami akár lehet is tényleg, de nem is. Aztán jön a nagy kopp, ha megjön. Éld az életed, és ha elmarad a havid tesztelj, majd fordulj orvoshoz és ne képzelegj! Ha fél évig sehogy sem jön össze, akkor is fordulj orvoshoz! Ennyi! A terhesség jelei később jelentkeznek, az első gyanújel a menses elmaradása (kiemelem nem biztos jel, hanem gyanú), előtte minden tünet butaság, képzelgés szüleménye!
2012. márc. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval. Akár lehetsz terhes is, de ezek a tünetek biztos nem attól vannak. A hormonváltozások is szerepet játszhatnak benne, hiszen nemrég hagytad abba a tablettát, de beképzelés is, illetve az, hogy figyeled magad, és minden dolgot amit észreveszel felfújsz, és az esetleges terhesség számlájára próbálod írni.

Ha nem jön meg még pár napig, akkor tesztelj, és kiderül, a tünetekkel meg ne foglalkozz, mert bármitől lehetnek.

2012. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a 8 hét környákán jöttek a "tünetek": mellfeszülés émelygés. Addig csak a mensi kimaradása volt. Szóval ne görcsölj, várd meg míg nem jön meg! Aztán tesztelj majd doki.


32 hkm

2012. márc. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem azért hagytam abba mert gyereket akarok!!vagyis én szeretnék,a párom annyira nem..nem is ez a lényeg!Tehát nem görcsölök rajta!!nem szeretnék babát!de ha mégis akkor megtartjuk!Tudom miért nem védekeztünk??!jönnek gondolom a kommentek!köszi a válaszokat!
2012. márc. 20. 10:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem felelősségre vonó szakkör ez, szóval ne izgulj! Lehet kicsit bunkónak tűnt az irományom, azt hiszem második voltam, aki azt írta ne görcsölj! A lényeg csak annyi, hogy amíg a teszt nem mutatja, addig ne gondoljál rá. Inkább úgy értettem, hogy kár előre szaladni, minden napnak a maga baja/öröme...
2012. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A. válaszoló vagyok. Sejtettem, hogy kifejezetten még nem akartok gyereket, mert akkor jobban rágyúrtatok volna az együttlétekre, és nem csak a menzesz utáni meg a 10. napot emelted volna ki. Viszont ez a lényegen nem változtat. Tudod, hogy nem védekeztetek, és így lehetsz terhes, és minden kis "furcsaságra" felfigyelsz magadon. Többet eszel, többet pisilsz stb. Lehet, hogy régen is voltak ilyen időszakok, de akkor nem figyeltél rá. Ezek már 2 hete tartanak, és a terhesség tünetei nem kezdődnek ilyen hamar, ahhoz már a menzesz 1-2 napján meg kellett volna foganjon. Szóval valószínűtlen, hogy amiatt érzed ezeket. Zárójelben megjegyezném, hogy az étvágynövekedés nem is jellemző ilyen korai szakaszban. Vagy nem változik, vagy az esetek többségében inkább étvágytalanság lép fel, és csak a 2. trimeszterben lesz kívánósabb a kismama. Ne izgulj, ezek a tünetek tényleg nem jelentenek semmit, ha nem jön meg pár napon belül, akkor tesztelj.
2012. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozzá,hogy 27 éves vagyok,van már egy 5 évesem.Vele szédültem,utána a 6. héttől hányinger!A páromnak is vannak gyerekei már.Anno volt egy spontán vetélésem,hihetetlen módon 2-3 hetes terhes lehettem,és ugyanilyen "éhenkórász"voltam!főleg a savanyúságra!Mostmeg a lekvár!Ma reggel ettem 2 virslit,2 óra múlva éhen akartam halni megettem vajjal-lekvárral majdnem egy 25dkg-os fonott kalácsot,utána még egy kiflit,majd csokit!Máskor egész nap ennyit eszem.Hihetetlen módon megint kezdek éhes lenni!!ezt ettem 3 órája kb.de lehet semmi köze az egésznek egymáshoz!Már csak egy újszülött hiányzik az életemből.A párom,már ígyis alig van itthon.Hát majd alakul valahogy!
2012. márc. 20. 13:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor te már azért sejted a választ a dologra...
2012. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!