Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babavállalás előtt vagyok....

Babavállalás előtt vagyok. Multi-Gyn Actigél-t használt valaki hüvelyi fertőzésre?

Figyelt kérdés

Itt tapasztalt nők vannak, ezért ide írom a kérdést, na meg tényleg babavállalás előtt vagyok.

Szerintem hüvelyi fertőzésem van, az erősebb, sárgás folyáson kívül nincs más tünetem (gombám is szokott lenni, de az más érzés, ezért gondolom, hogy ez most bakteriális). De zavaró, és szeretnék megszabadulni tőle.

Kb másfél hete voltam orvosnál, mondhatni, vaktában írt fel Lactofeel-t, hogy majd az helyreállítja a hüvelyflórát. De ahogy olvasom, nem mindenki elégedett vele...

A Multi-Gyn Actigélről már jobbakat hallottam. Vagy ti mit tanácsoltok? Tudom, másik orvoshoz kellene menni, de a munkahelyemről nem engednek el, a pénztárcám meg nem engedi meg a két heti magánorvost... :( Minden praktika érdekelne, kinek mi vált be, vény nélkül kapható gyógyszerek, gyógynövények, tippek...

Hogy kezeljem ki magam? Sürgős lenne, mert hamarosan indulna a baba projekt.

Köszi!


2013. jan. 24. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A Multi-gyn actigél tényleg jó, megszünteti a bakteriális vaginózist, és a gombát is+ helyreállitja a normális hüvelyflórát. + nagyon ajánlom neked a Frezyderm intim aid lemosót. Nem olcsó, de szerintem minden pénzt megér:)

Nézz utána neten...

2013. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vitagyn c hüvelykrém nagyon jó a bakt. Fert.-re, de ha még nem vagy babás, akkor én antibiotikumos krémet javasolnék, de azt csak orvos írhat fel.
2013. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

És a Multi-Gyn vény nélkül kapható? Meddig és hogyan kell alkalmazni?

Nagyon köszönöm még egyszer a segítségeteket!

2013. jan. 24. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Vény nélkül lehet kapni a patikákban, én 3200 körül vettem. Benne lesz a dobozban a tájékoztatója, ott részletesen ábrákkal együtt leirják mire, hogyan kell alkalmazni:) De már elöre megnézheted: [link]
2013. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Szép napot nektek!
2013. jan. 24. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!