Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy terhes leszek, ha a menstruációm 3. napján lefeküdtünk a barátommal úgy, hogy tampon volt bent, csak a makkja volt bennem, és belém élvezett?

Figyelt kérdés

28 naposak a ciklusaim. Az eset után rögtön kivettem a tampont és megmosakodtam. Majd tampon helyett, betétet használtam, hogy véletlenül se segítsek a spermiumoknak. Nem szeretnék teherbe esni.


Válaszokat előre is köszönöm, kérem a fikázásokat hanyagoljuk!



2013. jan. 24. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Atya isten. Nem vagytok normális. Szerencsére elég kicsi az esélye így, hogy gyermeked szülessen.
2013. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Szinte semmi esély nincs rá.
2013. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
82%
ha van esze a barátod magjainak, akkor nyomban visszafordulnak!
2013. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

A' lehetett mán jó szex!


Ha nem akarsz fikázást, ne tegyél fel buta kérdést!

2013. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

1. Menzeszor nem szexelünk.

2. Tamponnal főleg nem szexelünk.

3. Pláne nem szexelünk védekezés nélkül, ha nem akarunk gyereket.


Eszednél vagy te?

2013. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Rendben, tudom mely pontokban hibáztunk, de mi is emberek vagyunk. :S Régóta együtt vagyunk, mindig minden rendben volt, nem akarunk most sem az első hibánkból súlyos következményeket.


Ezért érdekel mekkora az esélye, hogy baj van?! :S

2013. jan. 24. 23:47
 7/13 anonim válasza:
67%
Fúj de gusztustalanok vagytok... Blee..
2013. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Neharagudj de tudod, milyen veszélyei vannak , hogy tamponnal együtt feküdtetek le?? Miért nem tudjátok megvárni azt a pár napot , amíg elmulik , vagy legalább ne használtad volna! teherbe esni bámrikor lehet, így elég kicsi rá az esély de ha ilyen felelőtlenül sexeltek, inkább nem kéne egyáltalán.
2013. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nagyon kicsi az esélye, menses is, tampon is...

de egy klassz kis fertőzésnek mindkettőtök részére, na annak van mert higiéniailag ez elég gázos volt.

2013. jan. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Azt hittem, nem ér már meglepetés ezen az oldalon. Hát tévedtem! -.-

Adok egy tippet Neked: Ha annyira hatnékja van a párodnak, elégítsd ki orálisan, abból senkinek sem lesz baja!

Amúgy meg Ne mondja Nekem azt senki sem, hogy nem lehet kibírni addig amíg el nem múlik. Én is imádom a sexet, de azt az 5 napot simán ki lehet bírni!! Adj a testednek legalább ennyi időt, amíg kitisztulsz.

És igaza van az utolsónak, örülj ha nem szedtél össze valamit, mert ez mindennek a legalja amúgy.. Pfuj. Ja, és azon csodálkozom, hogy a párodnak volt ehhez gusztusa, meg kedve! -.- Már bocsi!

2013. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!