Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 9 és fél hónapos,...

Kisbabám 9 és fél hónapos, kb.3 hónapja nem alszik rendesen. Próbálkoztunk már visszafektetéssel, hagytuk sírni, magunk mellé vettük. Ha egyszer felébred, akkor utána fél-, egy óránként felkel, iszik pár kortyot és visszaalszik. Van tippetek?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék, hogy kipihenhessük magunkat? Újabban napközben is sokat sír, ha nem vagyok mellette, mit tegyek?
2010. febr. 12. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, nálunk is 6 hósan kezdődött ez. gondolom 3 dolog zavarhat be: mozgásfejlődés, fogzás, szeparációs szorongás. az én kislányom 14 hós, de még nem alussza át az éjjelt, de már jobban alszik, múlt éjjel csak 2-3x kelt, és utána visszaaludt.
2010. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem írni, hogy semmi se vált be nálunk, homeós szerek, sírni hagyás stb. csak hogy velem alszik, úgy jobb. de így is voltak horror éjjeleink, nem is 1...úgy tűnik, csak az idő a megoldás. Gondolom, most nem nyugtattalak meg. :(
2010. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 4-5 hónaposan kezdődött, már 11 hónapos és még tart:-((

Semmi nem vált, be, éjszaka közepén jön közénk, így legalább alszunk.

Bár, most 2 napja köhög, úgyhogy elég rosszul alszik.

2010. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem barátkozz meg a helyzettel, és rendezkedj be úgy, hogy ezt mindannyiótoknak a legegyszerűbb legyen elviselni. Én javaslom az oldalkocsis kiságyat, ez jobb egy fokkal, mint a közétek fektetés.
2010. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!