Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érezted LEGELŐSZÖR a...

Mikor érezted LEGELŐSZÖR a terhesség első jelét, vagy bármit, ami szokatlannak tűnt, amilyent előtte sosem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a mellfeszülés volt az első, egyszerűen éreztem, hogy megdagadtak a melleim, és szép nagy dinnyék lettek belőlük. (4 hét körül) Ami ezzel egy időben volt, hogy nagyon kívántam a halat salátával, és 3 doboz kagylót is megettem egy hét alatt. Jaa és a folyamatos pisilhetnék. Nem sokat pisiltem, de gyakran kellett mennem és azonnal.
2013. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még a kimaradt mensi előtt egyetlen 1 jel volt amire az villant be, hogy terhes vagyok. Akkor persze még nem voltam biztos benne, de egyből "tudtam", hogy sikerült. Párszor, főleg este piciket szúrt a mellembe, apró kis nyilallások. Ez volt az egyetlen tünetem. Kimaradt mensi körül kezdődött a sűrűbb vizelési inger. Utána kb 5. héttől pár hétig kezdtem iszonyatosan fázni 2 takaró alatt is, rázott a hideg folyton (gyakori terhes tünet). A melleim egyre "nehezebbek" lettek, "fájtak". A rosszullét 6. héten kezdődött és kb 14. hétig tartott. Most vagyok a 17.-ben. 15. héttől érzek a hüvelyben és a méhben apró szurkálásokat ahogy ugye nyúlnak a méhszalagok, de egyre ritkább az is mostanra.
2013. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kimaradt a menzesz, enyhe mellfeszülés, és álmosság, de ezen kívül amíg meg nem mozdult, semmit nem éreztem
2013. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4-5 héten fáztam, pedig nem vagyok fázós típus.
2013. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 hét, undorodni kezdtem az arckrémemtől...
2013. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már a negyedik ötödik héttől mellfeszülés, émelygés,állandó nyálzás és ami nem feltétlenül terhes tünet

mindkettőnél nagyon súlyos és az első trimeszterben többszöri torokgyulladás....

2013. jan. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a beágyazódás környékén éreztem azt, hogy valami más. Egyfolytában éhes voltam, rengeteget ettem és nagyon szédültem. Aztán a pozi teszt környékén megszűnt minden tünet. Utána a 7.-ik héten hányinger, gyengeség
2013. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek pár előttem levő hozzászólóval,én is fáztam,viszont a meleget nem birtam,hőhullámok gyötörtek,párás fürdőszobába be sem mertem menni,mert tudtam hogy rosszullesz,ekezek a kimaradt mensikor jelentkeztek.Sosem szerettem a halsalátát,akkor viszont kivántam,megteltek a melleim.5.héten hánytam...azóta pedig megmaradtak a reggeli,vagy ébredés utánni rosszullétek.7hetes vagyok.
2013. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
már próbálkoztunk, de nem tudtam, hogy terhes vagyok (pozi teszt előtt 2-3 nappal lehetett). szüleimmel-párommal elmentünk egy étterembe, rántott camebert-t rendeltem. nem esett jól, hányingerem lett tőle, pedig imádom. igaz kicsit érettebb volt a sajt, de attól még jó :) odaadtam anyukámnak, aki alapból finnyás, de ő váltig állította, hogy semmi baja nincs a kajának. ezek után a nem várt napján iszonyatos mellfeszülés, mindjárt megjön érzés. este egy erős pozitív tesz :) így utólag már tudom, hogy a terhesség miatt undorodtam meg a camembert-től :)
2013. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!