Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az inszemhez a 7 milliós...

Az inszemhez a 7 milliós spermium szám kevés?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én igazán nem értek hozzá, csak most olvastam itt valamelyik kérdésnél, h 8millió alatt csak lombik jöhet szóba, de ez a szám változhat, meg vannak jó szerek a növelésére, nézz utána, másnak is sikerült már! Sok szerencsét!
2009. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy az első vizsgálatnál 30 millió lett aztán meg csak 7 millió.

Feltettem ezzel kapcsolatban egy kérdést egy kis ideje, csak senki nem válaszol rá. Nem tudom, hogy ilyenkor mi van.

Azért köszi a választ.

2009. szept. 1. 10:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meddőségiben segítenek, nekünk 10 millió volt, ezzel megcsinálták és sikerült is.Egyébként akárhányszor nézik, ez a szám is mindig változik.Ha az orvos javasolja, ne hagyjátok ki, sikerülni fog!
2009. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, Mi is a BMC-be járunk. De a doki azt mondta, hogy mivel az első vizsgálatnál 30 millió lett a másodiknál meg már csak 7 millió, ezért kell egy harmadik vizsgálat. Nem értem, hogy lehet, hogy 1 hónapon belül így lecsökkent (mert kb. ennyi idő telt el a két vizsgálat között). Azt mondta, hogy a harmadik vizsgálat dönti el, hogy lombik vagy inszem. Én az inszemnek jobban örülnék anyagi szempontból. Azt mondta, hogy 7 millióval is meg lehet próbálni az inszemet, de ahhoz minimum 10 millió megtisztított sperma kell. Tehát ezzel a 7 milcsivel nem sok esély van rá.

Köszönöm Neked is a választ.

2009. szept. 1. 10:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam erről egy cikket...

Ha alacsony a párod spermaháztartása,akkor egy pár napig ne szeretkezzetek,azzal növeli a spermiumok számát.

Igen,az előző válaszolónak igaza van,hogy mindíg változik a száma a vizsgálatokkor,ezért ha nem meddőségről beszélünk,akkor különböző vitaminokkal(E-vitamin),serkenteni lehet a spermiumok számát.

Nem kell azonnal elkesederni,telán a következő vizsgálatkor lesz elég!!!:)Javaslom előtte 3-4 napot ne szeretkezzetek.

2009. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is ez volt a helyzet, és a férjemmel E vitamint szedettem 3 hónapig. Tegnap volt az első inszemünk, és a laboros külön kiemelte, hogy a férjem katonái ritka jók:) Az előttem válaszolónak is igaza van, az önmegtartóztatás fontos, 4 napig előtte nem szexeljetek, megéri:) Sok-sok sikert Neked:)
2009. szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi Mindenkinek. Kedves Utolsó, hol volt az inszemetek? Milyen volt? Fájt? Hogy zajlott? Bocsi a sok kérdésért, csak nagyon érdekel, hogy mire számítsak, ha netán Nekünk is ez a következő lépés.

Köszi és drukkolok Mindenkiért.

2009. szept. 1. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Kihez jársz a BMC-be? Van azóta valami fejlemény veletek?
2009. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!