Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 fölötti anyukák! Van...

30 fölötti anyukák! Van közöttetek olyan, aki elégedett azzal, hogy csak idősebb korban vállalt gyereket?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert így alakult. Tudatos döntés eredményeként.
2013. jan. 25. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, miért ne lennék elégedett? Sokkal több a türelmem, mint a fiatalabbaknak, tudom, hogy MIÉRT vállaltam a gyereket, milyen egy gyerek, és mivel jár a nevelése. Tudatosabban nevelem, nem borulok ki annyira gyorsan, mert ésszel átgondolom a helyzeteket, nem engedem, hogy elragadjanak az indulatok. A gyereknek érzelmileg is meg anyagilag is sokkal többet tudok biztositani.
2013. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

38 évesen szültem és tökéletesen elégedett vagyok a döntésemmel. Mindent megtudok adni a gyermekemnek (anyagilag és érzelmileg), rengeteg a türelmem és nem akarom állandóan lepasszolni egy-egy "jó buli" miatt. Kinőttem a csavargásbó, már más fontos és imádok itthon lenni Vele.


De ha nagyon őszinte akarok lenne, egy picit bánt, hogy mondjuk nem 36 évesen szültem, mert most, hogy megtudtam milyen fantasztikus dolog gyereket nevelni, szívesen szülnék még egyet, viszont 41 évesen már elég későinek tarom, sajnos. :(

2013. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolgot érzek nagyon hátránynak. Az éjszakázások biztos könnyebben elviselhetőbbek huszonévesen...
2013. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!