Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Idősebb férfiaktól nehezebb...

Idősebb férfiaktól nehezebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
AZt hallottam, ha egy férfi pl 45-50 felett van, akkor kisebb az esélye annak,ha gyereket akar még esetleg, hogy a nő teherbe essen, mert hogy nincs már annyi életképes hímivarsejtje. EZ IGAZ? köszönöm

2012. dec. 18. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nagy általánosságban igen. Ettől függetlenül egyedi esetben csak vizsgálattal tudhatod meg.
2012. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a férjem 44 éves,én 27. 6 hónapig próbálkoztunk ,akkor elhatároztam hogy elmegyünk a Kaáli intézetbe,mert türelmetlen voltam.Vizsgálták a párom,és a doki nagyot nézett,azt mondta olyan lett az eredménye,hogy ilyen jót még nem látott.Büszke is volt magára a lelkem!:-)kiderült hogy nekem nem volt peteérésem,azóta 5 hónapos a kisfiam.hozzáteszem a férjem nagyon sportos,egészségesen él,odafigyel magára.nem hinném hogy csak a koron múlik,egy 25 éves dohányzó,minden hétvégén részeg férfinak is lehet rossz az eredménye.Látod én meg fiatal nő vagyok,és mégis nálam volt a bibi.
2012. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es nektek szerencsétek van


de ahogy az is tény hogy a nöknek az életkorukkal fogynak a petesejtjei úgy a férfiak himivarsejtjei is öregednek, és lassulnak is. Szóval igen a férfiak nemzöképessége is csökken a kor elörehaladtával.

2012. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy általánosságban csökken, de ez egyénfüggő.
2012. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek az eddigi válaszokat!
2012. dec. 19. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!