Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdjem szedni a Clostyl...

Mikor kezdjem szedni a Clostylbegyt-et?

Figyelt kérdés
Az orvos a ciklus 5. napjátol napi 2*1-et rendelt. A gond az, hogy 56 napja menstruáltam utoljára, a teszttel belőtt ovuláció után 16 nappal kezdtem barnázni. Ez három napig tartott majd most két napja rendes mennyiségűt menstruálok. Vajon ma kell elkezdenem a gyógyszert, vagy a barnázás "nem számít"? Előre is köszönöm a segítséget a kedves válaszolóknak :)

2013. jan. 25. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az első nap amikor rendes vér ürül. A barnázás nem számít.Akkor ma vagy a második napon
2013. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor rendes vér van. De minek írt a doki clostyt ilyen ciklusokkal, először a hormonjaid kéne rendbe rakni.
2013. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam hormonvizsgálaton- ami jó értékeket mutatott. Mielőtt így "elmúlt volna" a menstruációm valószínűleg volt egy korai vetélésem, ez bolygatta meg a ciklusomat, ami azelőtt rendszeres 28-29 napos volt. Két hónapja Pre-mens-et szedek, vagy ez, vagy az idő de kezdi rendbe szedni a ciklusomat. Gondolod, hogy felesleges clostilbegyt-et szednem?
2013. jan. 25. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát amíg ilyen összevissza a ciklusod tlejesen kzárt, hogy jók a hormonjaid. Megtudod írni őket?
2013. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem volt, hogy fél évig sem jött meg, és a clostyval elsőre!!!

Jól utasított a dokid.

az első vérzéses napodtól számolj, amikor rendesen meg volt.

5. naptól szedd

10. naptól nekünk minden nap kellett szexelni.

(kicsit uncsi volt a kényszerszex)

és nekem a 23. napon lett peteérésem.

sok sikert!

2013. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Huh na megnyugodtam akkor mégsem sarlatán a dokim :)


Nekem a fura az, hogy mostani peteérésem előtt is volt peteérésem hőmérőzés és teszt alapján(16.nap lett erősebb a csík mint a control), de nem menstruáltam csak egy kis barnázás volt mensi helyett derékfájással. A hő leesett mintha minden rendben ment volna, ovuláció a 14. napon, majd most hosszú barnázás után így a 31. napon kezdődő menstruáció.

Rendben, akkor holnapután elkezdem szedni a bogyót és bejelentkezem a dokihoz. Mindenképpen adni fog tüszőrepesztő szurit vagy van, hogy a természetre bízzák?

Hormonértékeket sajnos nem tudok most írni, a leletemet az albérletben hagytam, most hétvégére hazajöttünk vidékre.

2013. jan. 26. 08:43
 7/8 anonim ***** válasza:

(utolsó vagyok,(vagy nem tudom) nekem nem adott tüszőrepesztő szurit, csak a clostyval kezdtünk, és 12. napon néztünk egy UH-t, hogy van e érett petesejt, de akkor nem volt, és kicsit el is szomorított, hogy akkor majd a kövi hónapban.

De olvastam itt az oldalon, hogy van akinek későbbi pé-t hozott, és én is így jártam, rendszeresen szexeltünk 12. nap után is, mert nem lehet tudni alapon, és mondom úgy jött össze 23. napon kb. és mivel abszolút rendszertelen a mensim, így csak a 7. héten kezdtem gyanakodni.

Szóval szept 15-én jött meg, és okt31-én teszteltem pozit :)

2013. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok kedves Utolsó! :)


Akkor plusz betárazok ovutesztből és türelmesen várunk :)


Köszönöm a rengeteg segítséget!

2013. jan. 26. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!