A véleményetekre lennék kíváncsi.3 nappal mensi előtt vagyok, ma teszteltem, de sajna negatív lett, mégis azt érzem baba van. Fáj a mellem, a derekam émelygek, stb. Szerintetek reménykedhetek? (PCos vagyok merckformint szedek+1 hónapja clostyt.

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
3 nappal mensi előtt még nem biztos hogy kimutatja a teszt, lehet hogy ezért lett negatív. Még reménykedhetsz. Sok szerencsét :-)
2012. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:-)izgatott vagyok már nagyon , mert lassan 2 éve probálkozunk és semmi.:(de reménykedem , hogy talán most:)
2012. dec. 28. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, ebből még lehet baba :)

Nekem a nem várt után 3 nappal sem mutatta ki, pedig annyira éreztem én is hogy baba van, mert annyira furán fájt a mellem...így aztán teljesen elkenődtem, nem is foglalkoztam vele. Kb egy hét után próbálkoztam újabb teszttel, mert a reggeli kávé illatától nagyon rosszul lettem...akkor már pozitív volt :)

Azóta meg 9 hónapos nagylány :)


Drukkolok...sógornőnek a closty már az első hónapban segített :)

2012. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elmaradt mensi után szokta általában már kimutatni úgyhogy van remény. A tüneteid viszont nem biztos, hogy babára utalnak. A mellfájás oké, de ilyenkor még nincs derékfájás, és az émelygés is később jön. 13 hkm
2012. dec. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Angica0901 ***** válasza:
Nekem a nem várt előtt is bőven kimutatta, de én tudtam a foganás napját (hőgörbe-LH teszt-nyák alapján), igy a 10. dpo-n teszteltem. Lehet, hogy később volt tüszőrepedésed, és azért nem mutatja még.
2012. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lényeget már többen leírták, vagyis van remény! Nekem az első babánál a nemvárt napján is full negatív volt a teszt. Azt hittem, nm vagyok terhes, de csak nem jött meg. Két hét után teszteltem délben, az már pozi lett.
2012. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett azóta? Megjött? Vagy nem? És akkor teszteltél? Kíváncsi vagyok!
2013. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát sajnos megjött , úgyhogy nem baba volt:(

De legalább hatott a gyógyszer , úgyhogy nem adom fel:):):):):

2013. jan. 5. 11:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Helyes, ne is add! Akkor hátha most fog összejönni! :)
2013. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!