Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még baba? Reménykedhetek...

Lehet még baba? Reménykedhetek? Többi lent

Figyelt kérdés
December 27-én kellet volna megjönnie azóta se jött meg. A tesztek negatívak. Voltam nőgyógyásznál ő is csak a laborba terhességi tesztes vizsgálatot kért. Ami negatív lett. PCOS vagyok eddig jó volt a gyógyszer kb fél évig rendszeres volt.
2013. jan. 26. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem reménykednék, én ugyanígy voltam, csak november közepe óta nem jött meg, négy orvos látott, voltam UH-on, és csináltak labort is, itthon tesztelgettem, minden negatív, pedig nekem csak "sima" cisztáim vannak. Egy ideig az orvosok sem tudták eldönteni (ezért voltam ennyinél), a méhemet nagyobbnak és puhábbnak érzékelték. Múlthét vasárnap megjött a menstruációm, most már a testem is jelzett, hogy sajnos még nincs baba. :(

Sajnálom.

2013. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Remélem ha következőleg kimarad akkor baba lesz.
2013. jan. 26. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!