Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki szült már 40év felett?

Ki szült már 40év felett?

Figyelt kérdés
Nehéz volt kihordani és a szülés milyen volt?
2009. szept. 1. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm. Nem volt nehéz kihordani neki, de ugye a kora alapján veszélyeztetett terhes volt, a szülés előtt már egy hónappal kórházban kellett feküdnie, és császárral szült egy egészséges kisfiút :)
2009. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a terhesség is nehezebb, mondjuk a szülés nem (mivel nekem a 4. baba), de az első hónapokat sokkal nehezebben bírtam, mint pl. a lányommal, amikor még 22 éves voltam. Már 7,5 hónapos a baba, de most is nagyon fáradt vagyok.

39 éves anyuka

2009. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát szerintem nehéz lehet 40 évesen szülni, de annak még nehezebb, akinek első baba. Akinek van már gyermeke, annak sokkal könnyebb a szülés és maga a várandósság is, de természetesen ez nincs összefüggésben azzal, hogy a baba egészséges lesz e vagy sem, egyszerűen csak maga a terhesség nehezebb :)
2009. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!