Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető a terhesség?...

Elképzelhető a terhesség? Hozzáteszem 2-3 napja reggel és délelőtt utaló jelek vannak a dologra. Meddig várjak a teszttel? Visszavezethető a dolog esetleg lelki traumára, ami befolyásolhatja a dolgot?

Figyelt kérdés
Legkisebb gyermekem szoptatása után pár hónapig óvszerrel védekeztünk, majd decemberben elkezdtem szedni a Jangee nevű fogamzásgátlót. Beszedtem a 3 hét tablettát és a mentes héten nem jött meg a mensesem, azóta sem. Már azóta szedem tovább a gyógyszert, de a furcsa jelek továbbra is jelen vannak.3 gyerek után nagyjából vannak elképzeléseim a tünetekről, bár egyik terhességem sem volt rosszullétek szempontjából zűrös.November végén meghalt édesanyám és ez igen megviselt. Ha van ötleted, tipped, tanácsod kérlek írj. Köszönöm.

2013. jan. 2. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Részvétem édesanyád miatt!

Tesztelj! Az elvileg kellene már mutatnia valamit. Az is lehet, hogy a gyógyszer nem jó Neked.

Természetesen lehet a traumától is, bár azért a gyógyszer miatt meg kellett volna jönnie. Az is lehet, hogy még nem alakult ki a védettség és teherbe estél.

Szóval, teszt! De ha negatív, akkor is jó lenne visszamenni a dokihoz, mert ez így nem normális.

2013. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A babaszobán is javasolta a hölgy, hogy tesztelj!
2013. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,persze mindenképp tesztelek holnap,csak ma már nem tudtam venni.A dokihoz is mennem kell cytologiára 2 hét múlva.Addig majd csak kiderül valami.
2013. jan. 2. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Részvétem anyukád miatt.

Mikor elkezdted szedni a gyógyszert, védekeztetek 2 hétig? Mert ha nem, bizony elképzelhető, hogy terhes vagy. Más ötletem nincs. Majd írsz, hogy mit teszteltél?

2013. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megcsináltam ma a tesztet,szerintem negatív.De az általános közérzetem továbbra sem egyértelmű.Vérzés azóta sincs.Szóval fogalmam sincs.Pár nap múlva megismétlem.Vagy vagy sem,aztán irány a doki :)
2013. jan. 3. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!