Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Ausztriában vagyok vettem egy femtest nevezetű terhességi tesztet mert már egy honapja nem jött meg...leget hülye kérdés de hogyankell hasznàlni?rá kell pisilni ésugykell várni 5 percetvagy bele kell màrtani a pisibe és abban állni hagyni 5 percet? Nekem nagyon halványan làtszik a második csik..de ezegy honap után már nagyon jol kellene látszodnia..most lennék 11 hetes ha terhes lennék
2013. jan. 28. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem volt benne pipetta? Elvileg azzal kell rácseppenteni a pisit a kis körbe. Hány naposak a ciklusaid? Mert ha 28, és 4 hete késik, akkor még csak 8hetes vagy elvileg. De a tesztnek már akkor is ki kellene mutatnia.
2013. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a teszt.Van amelyikre rá kell pisilni és van amelyiket bele kell állítani a pisibe.De 5mp elég mind két esetben.Nekem ilyen tesztjeim voltak eddig!
2013. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van második csík, akkor az nem véletlen, szerintem már réges-rég orvoshoz kellett volna menned. A neten rákerestem a femtest-re, hogy tudjak erre a részre is válaszolni. Nekem mártogatósnak tűnik. De 5mp elég, és ha két csíkod van, pláne elég volt :) Nyomás a dokihoz és sok boldogságot! :)
2013. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
28 naposak...és november 12 én volt meg utoljára..én benne hagytam 5 percig a pisiben..akkoraz ugy lehet nem is jo?
2013. jan. 28. 11:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatót. Ha meg nem érted, ábrával is illusztrálva van. Vagy rá kell cseppenteni, vagy pisibe tenni 5 mp-re, de nem 5percre! 5mp, és utána vízszintesen száraz helyen hagyni, 5 perc múlva leolvasható az eredmény. Szerintem ismételd meg a tesztet, mert biztosan nem 5 percig kell pisiben áztatni, én még olyan tesztről nem hallottam. De ha tudnál képet linkelni, hogy milyen fajta a teszt, hogy néz ki, akkor mégjobban tudnánk segíteni.
2013. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt, bár a némettudásom elég gyatra, de szerintem az áll, hogy tartsd bele a vizeletsugárba 5 másodpercig a jó végét, majd várj 5 percet mielőtt leolvasod.

2013. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm..a hasam megugy fàj már 3 napja mintha meg akarna jönni..
2013. jan. 28. 12:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már, 5 perc alatt rommá áztatod azt a szerencsétlen tesztet!

...egy hónapja megvolt a menzeszed, mint írtad. Akkor a 11 hét hogy jött ki?...

2013. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nov 14 én volt meg utoljára..igy értettem..
2013. jan. 29. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!