Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti szedésénél ha vkinek...

Closti szedésénél ha vkinek több petesejtje is megérikakkor biztos h legalább egy megtermékenyül belőle? 3 hónapig fogom szedni a következő ciklustol és már nagyon kiváncsi leszek h lesz e sikere!?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy akkor tuti babás leszel. Lehet valakinek csak egy érik meg és az lesz, lehet valakinek több, és mégsem.

Ez nem feltétlenül ettől függ.

Viszont ha több megérik, esélyed van az ikrekre!

2009. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm h válaszoltál!
2009. szept. 2. 08:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajna biztos dolog nem sok van a világon, de ha meg is reped és jókor lesztek együtt és minden más oké Veletek, akkor nagy valószínűséggel megtermékenyül. Nekem 1 hónap után sikerült clostival. Arra készülj hogy sok folyás is lehet tőle, illetve nekem az elejétől kezdve végig szurkált a hasam de nekem a tüszőrepedés a 19. napon történt meg.

Drukkolok hogy Neked is segítsen!

2009. szept. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nekwd is!egyébként hasszúrkákat eddig is éreztem,remélem nem lesz durvább mint eddig!folyásom eddig is sok volt,és a pé-m eddig is mindíg a 19. napon volt!tehát már hozzá vok szokva ezekhez a dolgokhoz!remélem összejön a baba!már csak a clostiban bízom!amúgy hormonvizsgálatom negatív,párom spermái tökéletesek!átjárhatóságim meg még nem volt!azt mondta a dokim h csak akkor lesz ha a closti nem lesz hatásos!
2009. szept. 2. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok. Ez az első clostys hónapom, már a 12. napon vagyok, már nézem ovuteszttel, mert azt mondták hogy lehet h hamarabb lesz a peteérés. Vezettek görbét?
2009. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én nem vezetek mert már egyszer átvert,azóta nem érdekel a hő!én még nem szedem a clostit,majd ha megjön a menszim/9.-10. körül nem várom/,akkor kell elkezdenem az első kúrát a ciklus 3. napján!
2009. szept. 2. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!