Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan fájt a hasatok, derekat...

Hogyan fájt a hasatok, derekatok a terhesség nagyon korai heteiben? Szúró, égő, fájadalom? Csak az egyik oldalon volt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor még nem volt pozitiv tesztem, én azt vettem észre hogy ugy fájdogál lent a hasam alja, mint ha felfáztam volna. Ez az egyetlen tünetem volt, majd később állandóan aludtam volna:)
2009. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kiváncsi vagyok én is a válaszokra, mert a 25. napon vagyok és 2 napja, fura érzésem van. 23. napon szúrkálódást éreztem a bal petefészkemnél, tegnap meg enyhe menstruációs görcsöm volt és most is érzem egy nagyon picit, de ilyen nem szokott lenni nekem, csak a menzi napján, vagy 1 nappal előbb és a ciklusaim általában 29-32 naposak, szóval kicsit korai, de nem merek reménykedni, már 10 hónapja próbálkozunk.
2009. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy fájt a hasam mint mikor várom hogy megjöjjön. Csak nem jött és a teszt is pozitív lett. Annyi volt a különbség hogy menzi előtt mindig krémes hüvelyváladékom volt, akkor meg tök száraz voltam, de ez nem mérvadó mert nem vagyunk egyformák.

Ez a megjönérzés még megmaradt egy pár hétig, mindig rohantam a wc-re hogy ugye neeeem...

De bármilyen nem túl erős fájdalom normális a menzi előtt nem vagyunk egyformák. Ha túl erős akkor az lehet felfázás is.

Mielőbbi babásodást Nektek!

2009. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnek a válaszok. Nekem is hasonló tüneteim vannak, habár tudom még korai.

Kedves kérdező, Te mikorra nem várod?

2009. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 7-ére nem várom, s kb. 27-e óta szinte állandóan szúrkál a bal oldalam a csípőcsontomtól kb. 5 cm-re. Igaz van már 2 gyerkőc is, de velük, ha jól emlékszem vissza ilyen nem volt. Menszesz előtt sem szoktam érezni semmit. Ez nekem is új. Remélem baba van a szúrkálódás mögött:-) A hasam pedig nem eszem többet, sőt! olyan, mintha fel lennék fújódva. A szám meg mindig ki van száradva, hüvelyváladék pedig szinte semmi.
2009. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én elméletileg mától vasárnapig nem várom, mostanában összezavarodott a ciklusom. Amúgy nekem a jobb oldalon szurkál, és ha a köldököm alatt megnyomkodom akkor is érzékeny. Lehet hogy csak felfáztam, már nem is tudom.
2009. szept. 3. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!