Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen gyógyszert írt...

Kinek milyen gyógyszert írt fel a nőgyógyász a rendszertelen menzesz beállítására? Illetve ha nem jött meg időben?! Csinált-e valamilyen hormonvizsgálatot!?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van ilyen tapasztalata írjon nagyon fontos!!
2009. szept. 2. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem első hónapban csak Norcolutot, most épp kivizsgálás alatt vagyok, hormonvizsgálat: vér- vizelet, volt hüvelyi uh is, nem tudom, mi lesz még, eredménytől függ. Mi a baj?
2009. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt egy vetélésem 3 hónapja és azóta egyszer jött meg, pedig már harmadjára kellene, de semmi!Terhes nem vagyok.
2009. szept. 2. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem anno nem vizsgáltak.Azt mondták, sose lehet gyerekem, mivel rendszertelen és kész. Ugyan inszeminációval terhes lettem és szültem, azóta is ugyanolyan.Most készülök majd orvoshoz. Én pajzsmirigyre gyanakszom, így azt is megnézetem "önszorgalomból".Egyébként Norcolutot én is kaptam, de az csak adott ciklusban segít...Itt a gyakorikérdések.hu-n javasoltak nekem AGNUCASTON gyógyszert, valami növényi eredetű, azt is kipróbálom.
2009. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék újra terhes lenni, de így nem fog menni!Konkrétan milyen hormonokat néznek ilyenkor??Tudja valaki????
2009. szept. 2. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! én az első válaszoló vagyok. Megnéztem a papíromon nekem milyen hormonokat nézet meg a dokim a héten: TSH, T3, T4, FT4 - ezek a pajzsmirigy hormonjai, aztán FSH, LH, progesteron, osztradiol, prolactin, testosteron - ezek meg nemi hormonok... egyelőre ennyit nézet. Nem tudom másnak miket, azt mondta, ebből már sokmindent le lehet szűrni.
2009. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon sokat segítettél!!!
2009. szept. 2. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!