Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nyáron volt egy 5 hetesen...

Ha nyáron volt egy 5 hetesen elhalt terhességem, akkor is kötelező az átjárhatósági inszem előtt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
igen akkor is.
2013. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:( Köszönöm.
2013. jan. 31. 19:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha már átjárhatósági, akkor érdemesebb a laporoszkópiát választani, és egy méhtükrözéssel is egybekötni?
2013. febr. 13. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is laparoszkópia lesz.Remélem utána sikerül a baba. :)
2013. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Méhtükrözéssel együtt? Tudsz valamit arról hogy kb. mennyit illik adni (ha ragaszkodom egy orvoshoz), ill. meddig kell kórházban maradni? Tételezzük fel hogy nincs gond, csak rutinvizsgálat.
2013. febr. 13. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,méhtükrözéssel együtt.Én 10ezret fogok adni.Azt gondolom,hogy annyi elég,hisz ez egy rutinvizsgálat.De mások szerint is elég annyi.Nekem azt mondta a doki,hogy egyik nap befekszem,megcsinálja a vizsgálatot,és másnap jöhetek haza.Ha nem adódik semmi gond...
2013. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Maszek alapon volt HyCoSy vizsgálatom, ami ultrahangos átjárhatósági. Ez gyakorlatilag egy átjárhatósági és egy méhtükrözés egyben, csak szinte fájdalom mentes, negyed óra alatt megvan, és csak aznap kell otthon pihenni. Nincs altatás, nem lövik az ivarszerveimet röntgennel.

Szerencsére minden rendben van velem.:-) A kényelemnek ára is van: 40.000Ft-t fizettem....

2013. márc. 5. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!