Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lesz februárban lombikja...

Kinek lesz februárban lombikja? Ki hogyan készül fel rá? Hogy viselitek a szurikat? Esetleg van valaki nek valami jótanácsa?

Figyelt kérdés
Ez az első lombikunk és nagyon izgulunk.A Versysbe járunk Pestre!Ha van valakinek vmi jó ötlete,bevállt praktikája, kérem segítsen, mert itt nem sok tájékoztatást kaptunk:-(Ti feküdtetek utána?

2013. jan. 31. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem márciusban lesz. Pórbálok átállni a diétás étrendemre kevés sikerrel. Meg lelkileg rákészülni.
2013. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én a paleora tértem át!Azért az egy könnyen betartható diéta.Nekem a sok fehérjebevitellel van bajom, mert a tejtermékeket nem birom sajnos!Neked miért van szükséged lombikra?Kitartást a diétához.Biztos megéri!Legalább jó helyre költözik ne a kisbaba!:-)
2013. jan. 31. 10:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a paleot nem tartom egy jó dolognak. Ir diétát kell tartanom egyébként is amire a paloe kimondoittan rossz.

Nekünk a párom miatt kell a lombik ez lesz a 8.

2013. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is az inzulinrez.miatt kell tartanom, deszerintem arra kimondottan jóóó!!Nekem 1 hónap alatt annyit javultak az értékeim, mintha gyógyszert szedtem volna!Szerinted miért nem jó?Most megijedtem!
2013. jan. 31. 11:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincsenek benne nekünk megfelelő ch-k a reggelik sem olyanok amik nekünk jók lennének.

De ha javultál tőle akkor neked biztos jó.

Nektek miért kell lombik?

2013. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én már 10 napja szúrom magam a Suprefact-al, az elsőhöz kértem egy ismerős segítségét, aki elmondta és megmutatta hogyan kell. Azóta simán beadom. Nekem szinte nem is fáj.

Kitartás!

2013. febr. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia nekem is februárban lesz az első lombik fagyasztott bioptátummal.izgulok már kiváltottam a szurit gonalf 150 el kell szurnom mensim 2.napjátol.
2013. febr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is suprefactot szúrok mér 16 napja, erre most látom, hogy rá van írva az üvegre, hogy csak 14 napig felhasználható.Van mégegy üvegem, de úgy sajnáltam felbontani a hátramaradó 2 napért ennyi pénzért, de úgy látom muszáj.Remélem nem csináltam bajt, hogy 2 napig még azt szúrtam, amit már elméletileg nem lehetne!Csak tudnám miért nem hívták fel a figyelmemet erre!!!???Mellé én még szúrok a menstruációtól fostimont is. na meg clexant.Ez vérhigító.Mi a vetélések miatt gondoltunk a lombikra, ahol megvizsgálják az embriót, hogy egészségesek legyenek beültetve, de közben kiderült.hogy magas az ölősejtszámom és ezért löki ki a szervezetem:-((
2013. febr. 1. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Az előzőnek írom, nem értem Neked hogyan lett elég az egyik üveg 16 napig. A kiszerelés 5,5 , napi 0,5-t kell szúrni + a veszteség a légtelenítéskor. 1 üveg 10 napig tarthat.

Esetleg a Te adagod nem 0,5?

2013. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én semértem, hogy hogy elég.Pesdig sztem jól szúrtam.Vagy lehet nem???az 50-es jelzésig (0,5-öt)kellet szúrnom 11 npig utána meg 0,25-öt.Én is azt számoltam, hogy nem maradhatott volna.De basszus akkor elronthattam vmit?
2013. febr. 3. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!