Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ket honapja mar nemszedem...

Ha ket honapja mar nemszedem a fogamzasgatlo tabblettat! A Juniusi honap most mar a harmadik! Mennyi az eselyem ehonapba hogy sikerul teherbeesnem? 7-diken lessz a 14-dik napom a menzesz elso napjatol szamolva! Sikerulhet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd!! Én tavaly augusztusban ugy voltam hogy pé-kor

3-szor lefeküdtem a párommal, és azt hittük hogy össze is jön. Azota semmi. De remélem neked hamar összejön. Inkább már a 9.naptol legyetek együtt kétnaponta.

2008. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.Én okt.közepén hagytam abba a tabit,vártunk két hónapot és utána mindent bele volt.5 hónapos pocis vagyok:-)

Azt mondják,hogy 2 lehetőség van:

1,vagy fogékonybb a nő,

2,vagy nincs peteérése.

Nekem a doki annó azt mondta,sűrü probálkozások közepette,ha nem sikerül akkor fél év után menjek vissza.

2008. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja,és szerintem innentől kezdve 2 naponként legytek együtt,kb.10-12.-ig.Pontosan nem tudod kiszámolni a pé-d,ha nem rendszeres a ciklusod.Nekem a leírt módszerrel sikerült.
2008. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont igy hagytam abba a gyógyszert nekem is most jár le a 3 honap! Még nekünk sem sikerült bár annyira nem is dolgoztunk a témán! Ne stresszelj rajta ennyire majd jönni fog ha akar a baba:D!
2008. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!