Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jőnn őssze a baba?...

Miért nem jőnn őssze a baba? Már mindent ki probáltunk de semmi. Mit tegyűnk?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvos biztos pontosabban tud válaszolni, mint itt bárki. Azonban én is hasonló gondban voltam, aztán végül a párom szülinapján elmentünk thai masszázsra, ami annyira leírhatatlan volt, hogy az azt követő szeretkezésünk után mondtam a páromnak, hogy ez olyan "babacsinálós" szex volt. ez januárban történt, azóta az 5. hónapban vagyok. Sok siker!
2008. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Sunlife Maca-ról is sok jót hallottam. Próbáljátok ki!
2008. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
utolso válaszolonak.az mi amit irtál?
2008. jún. 3. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
2008. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és nektek bevált?
2008. jún. 3. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm, akinek igen. Szerintem érdemes kipróbálni, hátha Nektek is segít!
2008. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
agyilag kell megnyugodni, vagyis teljesen elfelejteni a dolgokat. Egyszerűen szörnyű ez de akik mindent bevetettek, azoknak se azért jött össze, hanem mert épp akkor találkozott két sejt aminek akkor kellett és pont akkor és pont ott. Egy idő után már nem nagyon lehet nem erre gondolni, de egy jótanács. Szeretkezzetek 2-3 naponta, középidőben 2 naponta, de ne számolj semit, ne mérj semmit, ha együtt tudtok lenni, akkor hülyeség számolni, hiszen blokkolja a dolgokat az agy.
2008. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. Olvastam az interneten egy olyan módszerről, ami már nagyon sok nőnek segített teherbe esni. Tóth Lívia AVIVA módszer. Ez egy kétkötetes könyv, de ha jól emlkészem csoportos foglalkozásokat is tart. Nézz utána, hátha segíthet neked is.

Üdv.

2008. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!