Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik megfelelő póz arra,...

Létezik megfelelő póz arra, hogy csakis kizárólag ikreket szüljek?

Figyelt kérdés
MErt a párommal gondolkofunk a témán.
2008. jún. 3. 20:28
 1/10 anonim válasza:
szerintem nem mert nem a póztól függ
2008. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia. szerintem ez nem póz kérdése. ha van a családban iker akkor nagyobb az esélye.de sztem nem a póztól függ:S
2008. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A póznak semmi köze ehhez. Sajnálom. De sok sikert a próbálkozásokhoz.
2008. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem a póztól függ, hanem attól, hogy odabent hogy osztódik a megtermékenyített petesejt.
2008. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő póz nincs, de lombikbébi programmal óriási esély lenne akár 3-as ikrekre is. Az első három beültetésért asszem még fizetni se kell.
2008. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ami egy kicsit segíthet az ikerben: ha peteéréskor teherbe esel, majd rá pár napra orbitális orgazmusod van és megérik mégegy pete és az is megtermékenyül, készen vannak az ikrek, de lesz köztük 1 hét korkülönbség :-)
2008. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hú micsoda buta kérdés!!És néhány ugyanolyan buta válsz:(((

Nem sokat tudsz látom a fogantatásról.

Szerintem olvass sokat a témában ha gyereket akarsz.

De a lombikot,azt nem tudom hogy gondolta a hozzászóló.

Talán azt hiszi,azt csak meg kell rendelni?

2008. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolóval. Szerintem aki babát vállal, az legalább vegye a fáradtságot és próbáljon utánaolvasni, hogyan is működik a saját teste illetve hogyan fogan meg egy kisbaba.

A lombikról meg annyit, hogy nem olyan egyszerű az, mint leírták. Egyrészt évekig kell próbálkozni sikertelenül, hogy egyáltalán foglalkozzanak ilyen téren az emberrel, másrészt azért nem egy rózsaszín leányálom, kérdezz csak meg olyat, akinek így sikerült!

2008. jún. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó két hozzászóló nagyon feszült, és okoskodó. Nyílván a kérdés egy egyszerű elmélkedés a témával kapcsolatban. Mindenki tudja, hogy a kérdező nem lombikbébi által szeretne megfoggani, és nem fogja magát ilyen cécónak kitenni, de tény, hogy ezek a beültetések ált. ikerterhességekkel végződnek. Az összes válasz egyszerű filozofálgatások sora a feltett kérdésre. Nyugi Mamik!
2008. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szerintem itt mindenkinek igaza van. Olvass utána a fogamzásnak! Én 1,5 próbálkozás után fordultam orvoshoz. Közel 50 hormon injekciót kaptam a csípőmbe, minden hónapban 2-3 tesztet vettem hátha most..., orvoshoz jártam, heti 3-4 x ultrahangra! Különböző vizsgálatok, áthárhatóság, 2 x inszemináció, stb. Most IKREKET várok, 12 hetes kismama vagyok! Úgyhogy inkább azon legyél, hogy egyáltalán teherbe essél spontán és ne kelljen sem ezen végigmenned, se lombik programon! Az iker terhesség a véletlen műve! Szabályozni csak lombikkal lehet, ahogy írták, de remélem nem kell azt a hosszú utat megjárnod, nem egy leányálom.
2009. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!