Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikorra erkezik a...

Szerintetek mikorra erkezik a kisasszony?

Figyelt kérdés
Vasarnap telik be a 40. het. De mar nagyon varom, szerintetek mikorra erkezik a baba, mar egy hete korul naponta 5-6szor megkemenyedik a hasam, olyankor nem erzek fajdalmat csak gyorsabban ver a szivem. Menstruacio fele gorcseim is vannak altalaban a hajnali orakban de annal tobb nem. Mar meguntam a varakozast :)Valaki hasonlo cipoben?

2012. jún. 15. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok jóslóm volt, többször már a perceket számoltam, azt hittem megyek szülni, fájt a derekam és a hasam. Az utolsó pár hét így telt...

Végül a 41. héten indították a szülést zavaros magzatvíz miatt.

Ez persze nem jelenti, hogy nálad így lesz, csak azt akartam írni, hogy nem lehet tudni mikor jön a baba. Lehet már csak órák kérdése, hiszen egyik percről a másikra is beindulhat a szülés, de még napokig is bent maradhat a baba.

Várakozni nehéz, de visszanézve gyorsnak érzed majd az idő múlását. :)


Bárhogy is lesz, könnyű és gyors szülést kívánok!

2012. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem indul meg a kislányom,akkor jövőhéten kedden megindítják,amit nagyon,de nagyon nem szeretnék.Na de az első babám is aztán riadalomba hozott.35 hetesen megindult szülés,hát gondolhatod.....Végül nem tudták visszatartani,ezért megszültem...Semmi baja,és makk egészséges:) Nektek első baba? Mi lesz a neve? Nekem második baba.Az első 3 éves,Johanna.Most Lauránk lesz:)
2012. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megekezett Zoe Vivienne pontosan ma 3 hete:) eddig ne igazan volt ido gep ele ulni. Mint ahogy irtam vasarnap telt volna be a 40. het, de szombaton hajnalban megindult aszules, reggel 6kor bementunk a korhazba es 10:40kor kibujt :) Nem volt olyan nehez a szules szerencsere, es mindketten jol vagyunk. Koszonom a valaszokat:) Puszi
2012. júl. 7. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!